Дуже незадоволена їхніми послугами, десь з лютого постійні перебої з інтернетом, останній міяць ніби вже нормально але все рівно. Познайомилаь з дуже хорошим іноземцем в мережі, але через проблеми з інтернетом, які раптово почались, втратила можливість з ним спілкуватиь і в кінці кінців втратила контакт.
І через них виникла ще одна проблема. Купила взимку телевізор з підключеням до інтернету, він постійно сам по собі перезагружався по сто раз в день. Ніхто не міг зроуміти в чому проблема. Тричі тарабанила елевізов в магазин на обін, морочла голову ні в чому не винним продавцям. Викликала пару раз майстрів. Потім вичитала в інтеренеті, по проблеми можуть бути пов"язані з акційним модемом від укртелеком. Я відключила телевізов від модему і вуаля всі проблеми зникли. І скільки пішло нервів і часу на це. А головне спочатку у нас був дуже класний телевізор, потім обміняли на трохи простіший і гірший, але вже коли вирішилась наша проблема, мені не вистачило наглості знову йти в магазин і міняти телевізор на перший, котрий ми брали і котрий мені так подобався. Зла на укртелеком до безмежності за таку свиню! Хотіла вілючитись від них, але у моєму районі неможливо підключитись до якогось іншого провайдера. Хіба Діскавері за космічну суму у 800грн і ще й лише разом з кабельним ТБ яке мені зовсім не потрібне, а плаити за нього прийдеться. Куди поскаржитись на Укртелеком?
Папина дочка• 12 июля 2014
Ооооой,как я уже задолбалась с ними бороться!!!!!!Первые три месяца интернет был нормальный,а потом началось.На горячую линию по несколько раз в месяц звоню.Если не стабильная связь-сразу подключают.А мастеров сколько раз уже вызывала!!!!!И каждый раз что-то делают,а через время-опять.
Пыхтелка• 12 июля 2014
О, Боже! Бедные люди, живущие рядом с Вами. Ох и зануда!
’Поскаржитесь’ в защиту прав потребителей, может попустит, если Вам так хочется ’поскаржиться’!
Ответ дляЮленька25
на гар лінію 0800506800, мені допомагало, вирішували всі проблеми
якби ж то, двонила туди майже не щодня
Може є якась інстанція куди мона звернутись? Ходила у службу захисту споживачів, вони сказала що це не їхній профіль.
Ответ дляПыхтелка
А при чем здесь люди рядом со мной? Я же на ни них жалуюсь, а на укртелеком?
Polina2005• 12 июля 2014
Из личного опыта.У родителей интернет Укртелеком, работал это просто капец какой то, никакие звонки на горячую линию не помогали, пока не написала на Фэйсбуке ссылка на их сайте была, дак моим родителям потом и из областного звонили и из районного специалисты приехали линию бесплатно заменили, теперь уже год как все впорядке, было пока бомбить не стали.