Аноним• 04 января 2013
Що Ви носите кумам на Святу вечерю?Кутю
Аноним• 04 января 2013
Ответ дляАноним
Вы на каком языке пишите???????
хіба не видно, що українська мова?
Аноним• 04 января 2013
калач(беру вкусную здобу)колбаску, сырок, винцо водочку вообщем на стол что б кумам не так напряжно было:)
Аноним• 04 января 2013
Калач, бутилку алкогольного напою, а то і декілька))). Ковбаса, баночка ікри, фрукти (мандаринки, лимончики, бананчики і тд), цукерочки .
ВундерКИНГ• 04 января 2013
Ответ дляАноним
Вы на каком языке пишите???????
Які тупі питання!Видно-що Українською!
ми ще ні разу кумам нічого не носили на Свят Вечір, але ця Українська традиція мені дуже подобається, може колись на неї зважусь.
Подруга купує щоразу по 1 глиняному глечику і варить у ньому вечерю і так і віддає кумам. а що саме в ньому не знаю)
а ті Аноніми які не в курсі про що мова- нехай не лізуть і свої недоречні 5 коп. не вставляють!!
Аноним• 05 января 2013
Ответ дляRonda
Українську мову треба вам вивчити щоб не розмовляти на ’суржику’.
’...вивчити, щоб...’
Вам теж не завадить)
Аноним• 05 января 2013
Ответ дляRonda
Що ви приносите на святу вечерю кумам? Кутю?
Назви релігійних свят, якраз, пишуться з великої літери.
Аноним• 05 января 2013
Ответ дляRonda
і ’носите’ - цілком доречно)
Аноним• 07 января 2013
Ответ дляАноним
А если у меня 8 кумей, кому нести надо?
Несуть тим кумам які хрестили Ваших діточок, а Вам відповідно Ваші хрещеники.