ameli25• 19 июля 2014

УВАГА АФЕРИСТИ 067-1447607

дЗВОНИТЬ МУЖИК, І КАЖЕ ПРО СЛАНДО, І ПИТАЄ ПРО КОЛЯСКУ, ЯКА ПРОДАНА ЩЕ 3 МІС ТОМУ!!!
вІН, УЖЕ ДЗВОНИВ ІЗ ІНШОГО НОМЕРА, ЗНОВУ ЗА КОЛЯСКУ, І ПИТАЄ ЩЕ А ЩО ВИ ЩЕ ПРОДАЄТЕ НА СЛАНДО??
дІВЧАТА! ОБЕРЕЖНО! ХОЧЕ НОМЕР КАРТИ!
АЛЕ Я ЙОГО НИНІ ДОБРЕ ВЗУЛА!
ВІДРАЗУ, ПЕПИТАЛА МОЖЕ ЙОМУ КРІМ НОМЕРА КАРТИ ЩЕ Й КОД??
ВІН ТУТ ЖЕ ПОКЛАВ ТРУБКУ І СВОЛОЧ ПАРШИВА НЕ БЕРЕ... ЗНАЄ ЩО НЕ НА ТУ НАПАВ!!!
@ndry@nka• 19 июля 2014
Девочки про коляски уже столько писали-и ничего не понимаю-мне тоже на электромобиль пишут-просят номер карты-ну я и пишу-в ответ тишина-а что они могут сделать с номером карты-Я номер телефона никому не даю-А вообще мой номер карты не привязан к моему телефону и я сплю спокойно-смс дочери на телефон приходит-так что поставьте на объявку телефон не привязанный к карте-давайте номер и спите спокойно-почему сразу мошейник-может купит коляску

@ndry@nka• 19 июля 2014
Да ещё на моей карте никогда нет больше 20 гривен-если деньги приходят я их снимаю-поэтому не наживутся особенно-разве те снимут что сами перекинут
Алиша2013• 19 июля 2014
а если дадите номер карты?будет?
автор ameli25 • 19 июля 2014
та яка коляска?
я ж пишу, 3 міс тому ще продала, але він і перед продажею коляски теж подз і просив номер карти , а потім дату народження, а потім до якорго дійсна, і тоді до мене дійшло, коли перепитав чи карта соціальна!!!
а там було 12 грн... воно козлятина побачило, що там мало грошей і каже - давайте другу, така не підходить... короче сценарій один і той же...
а нині знов удзвонить паршивець безрогий і каже - я по оголошенню, там вроді коляска була на сландо....
ЯКА КОЛЯСКА????? то ж треба бути зовсім дурною щоб повестися на дибіла і слцхати бред!!!
тому пишу і застерігаю!!!!!
автор ameli25 • 19 июля 2014
Ответ для@ndry@nka
та куплена коляска ще 3 міс тому!
Iriнk@• 19 июля 2014
Ответ дляameli25
та яка коляска?
тому пишу і застерігаю!!!!!
Простите,а что значит спросил или социальная карта???
Меня тоже сегодня спросили про нее,но попросили только номер и фио!!!
Больше никаких данных!!!
Что могут сделать???
автор ameli25 • 20 июля 2014
Ответ дляТкачук Ирина
Больше никаких данных!!!
Что могут сделать???
та нічого , окрім зняти усе бабло яке там є.
у мене вона справді бла соціальна, ще з малої залишилася. і на ній було 12грн, воно паршивець певно побачило, якось, мабуть уже вскривають приват карточки через нет і бачуть...
тому коли він побачив що там 12 грн попросив іншу...
а у мене крім неї ще 3...
але сволоч ....