Ответ дляanezka-79
Не сбегайте снова!!!!!!!!!
ОТВЕТЬТЕ если Вы честная,тогда и комбинезон бы не продали другому.т.к. эта девочка Вам оплатила его ещё в воскресенье и на него расчитывала
у вас особисто я нічого не брала і пояснювати вам нічого не буду !
Те що у вас бурна фантазія ,дякуйте природі,я дала відповіді на деякі запитаннями,могла і не давати,зачекати вечора створити одну і єдину тему без анонімів,запросити покупця ,виставити фото чека і все!
Тому до вечора!