Ulia_torg• 25 июля 2014

ПродаМка закрыла вопроспродолжаем тут без анонимов

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-541955-0-32
Talula235• 25 июля 2014
Ответ дляKatjamama
Я просила давно адміна видалили цю сторінку він ще в червні написав що видалить але не видаляє
я не про видалення, а про ваші відгуки з цієї сторінки на продамку. Це як так можна робити? Самій собі речі продавати???
Jonni• 25 июля 2014
Ответ дляKatjamama
Дорогі шановні дівчата гроші я перевела ще в 20.54
Ви мене забанили і питаєте чому я не можу відповісти?Дуже креативно з вашоъ сторони!
насколько мне помнится, две страницы назад покупатель писала что 300 еще не получила. Это не более часа назад, то есть в районе 22ч.
Katjamama• 25 июля 2014
Ответ дляTalula235
саме так,я зайшла лише скинути чек,чекаю відповіді від покупця,попрошу ще раз вибачення і лягаю спати,те ж саме раджу і вам зробити
joy1704• 25 июля 2014
Ответ дляJonni
да-да, ждем Покупателя.
Katjamama• 25 июля 2014
Ответ дляjoy1704
да-да, ждем Покупателя.
Я теж її чекаю
Lapochka007• 25 июля 2014
Ответ дляKatjamama
адмін і знав про мій клон )
сейчас узнаем
Katjamama• 25 июля 2014
Ответ дляLapochka007
сейчас узнаем
я буду дуже рада
max2013• 25 июля 2014
Ответ дляKatjamama
Боже мой,какие люди! А чек можно полностью,а не фрагмент
Katjamama• 25 июля 2014
Ответ дляmax2013
не можна
Talula235• 25 июля 2014
Ответ дляKatjamama
ваші поради брехливі мені ні до чого, ви вже так забрехались, що не знаю як ви спати будете спокійно
lisulya• 25 июля 2014
Ответ дляKatjamama
Я теж її чекаю
Скажіть, як Вам не соромно обкрадати чужих дітей? У Вас же в самої діти...
MASHUNCHIK_BUKA• 25 июля 2014
Ответ дляKatjamama
а як мені вам відповідати інакше?
Катерина Лозова(Кирик) ваш же так зовут?
Katjamama• 25 июля 2014
Ответ дляlisulya
Я не вкрала на сайті жодного разу ,тому вибачайте
ArtPix фотовышивка• 25 июля 2014
Вот это Санта Барбара
Продавец, единственный вопрос: тему позавчера ЗАЧЕМ Вы создавали??? Какая у Вас была цель???
Ладно, уверена продавец не ответит, девочки, может Вы подскажете?
Katjamama• 25 июля 2014
Я зайшла сюди щоб відписатись про оплату ,чекаю покупця.Надобраніч
Лизочек• 25 июля 2014
Ответ дляKatjamama
вот и клон нарисовался
joy1704• 25 июля 2014
Ответ дляMASHUNCHIK_BUKA
и мир замер в ожидании....
Katjamama• 25 июля 2014
Ответ дляЛизочек
вот и клон нарисовался
Про мій вже давно знає адмін !
lisulya• 25 июля 2014
Ответ дляKatjamama
а чому тоді Ви не змогли вернути всю суму, яку Вам нібито ’повернули в Приватбанку’? Ви їх вже почали витрачати???
Katjamama• 25 июля 2014
Ответ дляlisulya
Тому що
Katjamama• 25 июля 2014
Ответ дляlisulya
ви просили відписатись про закінчення оплати ,я відписалась !
Talula235• 25 июля 2014
Ответ дляKatjamama
не вкрали бо не вдалось, відгуки і рейтинг собі накручували за допомогою клонів. Гидота..... Хочу, щоб Ваш чоловік дізнався про ваші махінації, чоловіки таке не люблять, щоб знав як ви його в Австралію відправили, а самі тут мам розводите на гроші
max2013• 25 июля 2014
Ответ дляKatjamama
не можна
ги-ги, чому?
Katjamama• 25 июля 2014
Ответ дляTalula235
Не вкрала бо не краду!
Kuchelenka• 25 июля 2014
Ответ дляKatjamama
Тому що
..Кажись,вы хотели все объяснить девченкам...а сами дальше огрызаетесь!
Katjamama• 25 июля 2014
Ответ дляTalula235
чоловік добре знає про ситуацію яка склалась ,валентину я попередила,тому що різні люди є
Лизочек• 25 июля 2014
Ответ дляmax2013
и открыть адрес терминала біля дому? Продавец все еще надеется сохранить инкогнито в реальности. Катя-Яна-Валя-мужвАвстралия
Talula235• 25 июля 2014
Ответ дляKatjamama
справді є різні люди, є нормальні, а є такі як ви
Katjamama• 25 июля 2014
Ответ дляKuchelenka
ТОМУ ЩО МЕНЕ НІХТО СЛУХАТИ НЕ ХОЧЕ! МЕНІ НАДОЇЛО САМА ЗІ СОБОЮ ГОВОРИТИ!ДІВЧАТА САМІ ВІДПОВІДАЮТЬ НА СВОЇ ЗАПИТАННЯ!
Ликси• 25 июля 2014
Ответ дляKatjamama
С вашей стороны это супернечестно.

Сначала вы создаете темку что вас обманули, больше 100 девушек вам переживают-сочувствуют- советуют - ночи не спят.

А как только у вас что-то не сростается, вы сарзу сьезжаете с темы ’Хата скраю, ничего не знаю’.

Давайте уже обьяснитесь, может вам нужны были срочно деньги? Утешьте наше бабье любопытство. Ведь каждая из нас тратила на ВАС и на решение ВАШЕЙ ситуации, свое СОБСТВЕННОЕ время.