spin4ik• 25 июля 2014

Декларація з податку на прибуток. Допоможіть розібратися

В 2013 році ми подавали лише річну декларацію. За даними декларації на прибуток за 2013 рік у нас був дохід більше 10 млн. грн., але результат вийшов від´ємний. За І квартал також дохід був більший 10 млн. грн. і знову від´ємне значення. Чи потрібно подавати деку за ІІ квартал? І як сплачувати податок на прибуток: по квартально згідно декларацій (якщо треба подавати) чи за підсумками річної декларації (якщо квартальну не потрібно подавати)?
Ло Шарик• 25 июля 2014
Я уже давно не работаю, но по логике, отчет и оплата ( если не убыточный квартал)поквартально, и перерасчет налога за год.
автор spin4ik • 25 июля 2014
Ответ дляЛо Шарик
Ой, проблема в том что логика и налоговая не всегда дружат)))) Мне нужно точно кто знает.
Волшебная палочка• 25 июля 2014
позвоните своему инспектору и спросите, если в НКУ не нашли ответ
Ло Шарик• 25 июля 2014
Ответ дляspin4ik
Тогда обратитесь к своему инспектору.
Волшебная палочка• 25 июля 2014
http://www.softcom.ua/liga/news/?ELEMENT_ID=4582
автор spin4ik • 25 июля 2014
Дякую, дівчатка, вже зовсім заплуталася. Після обіду подзвоню ще до інспектора вияснити.
автор spin4ik • 25 июля 2014
Ответ дляВолшебная палочка
Дякую за статтю.