Силиконочка• 06 августа 2014
Україна відкинула пропозицію Росії щодо гуманітарного конвою
Україна повністю виконує соціальні зобов’язання перед жителями Донецької та Луганської областей, в країні немає гуманітарної кризи, уряд в змозі впоратися з ситуацією і робить це.
Так заявив в. о. постійного представника України в Організації Об´єднаних Націй (ООН) Олександр Павличенко на скликаному на вимогу Росії засіданні Ради Безпеки ООН, передає «Укрінформ».
Перед цим, нагадаємо, постпред РФ Віталій Чуркін запропонував направити на схід України конвой з російською гуманітарною допомогою у супроводі представників Міжнародного комітету Червоного хреста.
Водночас Павличенко зазначив, що Росія продовжує обстрілювати позиції українських військових і нарощує свої військові угруповання на кордоні.
На Росію як на первинне джерело проблем в Україні вказав і представник Великої Британії Марк Лайел Грант.
«Парадоксально, що Росія скликає обговорення гуманітарної кризи, яку вона ж і створила. Саме дії сепаратистів призводять до погіршення ситуації в Луганську та Донецьку. Туди, де немає сепаратистів, люди повертаються», — заявив Грант.
«Росія з самого початку підтримувала незаконну війну. Українські сили роблять все можливе для звільнення країни від незаконних збройних формувань», — сказав представник Литви.
Учасники засідання також висловили занепокоєння цілеспрямованим руйнуванням інфраструктури бойовиками, викраденнями і вбивствами людей на контрольованій ними території.
Як повідомляв «Ракурс», Росія скликала зустріч Ради безпеки ООН у зв´язку з гуманітарною ситуацією в Україні.
Джерело: Укрінформ
Силиконочка
• 06 августа 2014
Британія назвала терористів винуватцями гуманітарної кризи в Україні
КИЇВ. 6 серпня. УНН. Винуватцями гуманітарної кризи на території східної України є терористи. Таку думку під час екстреного засідання Ради безпеки ООН висловив постпред Великобританії Марк Лайалл Грант, передає УНН.
За його словами, причиною погіршення гуманітарної ситуації в Донецьку і Луганську є насильство з боку сепаратистів
’Там, де немає сепаратистів, немає гуманітарних проблем’, - зазначив він.
На його переконання, в містах, де більше немає терористів, поступово життя налагоджується.
Також він заявив, що Росія має пряме відношення до погіршення ситуації на сході країни.
Джерело: УНН
Силиконочка
• 06 августа 2014
А вот ’братский’ народ рассчитывал оказаться в восточных и южных областях нашей страны - как ’сопровождение’ гуманитарной помощи:
В.Чуркін пропонує направити в Україну російську допомогу в супроводі представників МКЧХ
КИЇВ. 6 серпня. УНН. Росія пропонує направити на схід України міжнародну гуманітарну місію з російською гуманітарною допомогою в супроводі представників Міжнародного комітету Червоного хреста (МКЧХ). З такою пропозицією під час екстреного засідання РБ ООН виступив постпред РФ Віталій Чуркін, передає УНН з посиланням на РІА ’Новини’.
За його ловами, конвої з російською гуманітарною допомогою в Луганськ та Донецьк необхідно направляти під егідою та в супроводі представників МКЧХ.
Він також повідомив, зо РФ готова ’до максимальної транспарентності.
Джерело: УНН