Медсестричка• 07 августа 2014
хочу кончити....
я не завжди получаю вагінальний оргазм,а при стимуляції клітора получаю завжди клітерний оргазм,але мій чоловік не завжди під час сексу трогає мій клітер.Може є такі які самі собі стимульють клітер під час сексу і як до цьго ставляться чоловіки коли жінка робить це сама собі??????
Не против• 07 августа 2014
Ответ дляС перепою
У меня так же. Мой муж и сам меня ласкает, а еще больше любит когда я себя ласкаю во время секса. Поэтому, думаю если вы будете сами себя ласкать - он точно против не будет.
лентяюга Ваш муж, однако
Хочу в БАНю• 07 августа 2014
Ответ дляМедсестричка
Я так зрозуміла що ВИ вже так вмієте може і других навчите
якби я так вміла, була б щаслива. ні від кого не залежиш, скрутилась собі, зробила як треба і задоволена
С перепою• 07 августа 2014
Ответ дляgbcz89
лентяюга Ваш муж, однако
ну если так судить - то вам виднее
ПушАпница• 07 августа 2014
Ответ дляЖерица ночи
Як до цього ставляться чоловики, коли жинка сама соби це робе?
Мой сам любит это делать, но если я сама туда рукой полезу его аж прет
И мой тащится.
Фрося_Бурлакова• 07 августа 2014
Ответ дляgbcz89
так не далеко и алкашкой стать, ну, если каждый вечер накатывать для смелости
Дык в лучшем случае раз в неделю...трое детей и муж устает
Залатавая• 07 августа 2014
Ответ дляСижу на стуле
Фигасеееее тема
, сейчас мамки бросят борщи и каши варить, прибегут кто слушать, кто советовать
+100000!!!!
Медсестричка
• 07 августа 2014
Ответ дляЧебураха с перцем
Напишіть свій номер телефону - я дам його одному моєму знамомому - він казав шо аще агонь - великий і товстий - вижме вас як тряпку
ВАС ВЖЕ ВІДЖАВ НІ ДЯКУЮ .
Фрося_Бурлакова• 07 августа 2014
Ответ дляВездевлазиющая
а я сначало подумала ви Кончиту хотите
А ха ха
Упругая попка• 07 августа 2014
Ответ дляМедсестричка
який суржик я розмовляю на україньській мові так як живу в Україні.І про теми йдеться мова??????
Не суржиком:
Я розмовляю українською мовою тому що живу в Україні
пышка_мышка• 07 августа 2014
Ответ дляМедсестричка
розмовляють українською мовою, а не на укр.мові.
А взагалі, автор, є у вас помилки, але не більше, ніж у їнших!!!
Не звертайте увагу на ’розумників’.
Розмовляйте із чоловіком! Кажіть про свої бажання. Як же по-іншому???
Не звертайте увагу на ’розумників’.
Natali8377• 07 августа 2014
Ответ дляУпругая попка
Не суржиком:
ні, ви паплюжите українську мову.
На це є дві причини - або ви досить неграмотна людина або робите це навмисно.
Упругая попка• 07 августа 2014
Ответ дляNatali8377
ні, ви паплюжите українську мову.
Аргументируйте
Медсестричка
• 07 августа 2014
Ответ дляУпругая попка
Не суржиком:
ВИ ТУТ ЩО ВЧИТЕ НАС,ЯК РОЗМОВЛЯТИ БО МИ ТУТ ПРО СЕКС РОЗМОВЛЯЄМО
Медсестричка
• 07 августа 2014
Ответ дляNatali8377
ні, ви паплюжите українську мову.
НЕ ВАМ ШАНОВНА ПРО ЦЕ СУДИТИ
Упругая попка• 07 августа 2014
Ответ дляМедсестричка
Вообще-то замечание Вам сделала не я (посмотрите ленту), а когда Вы начали оправдываться вышло смешно. Я Вас поправила, что тут такого?
фан L.O.S.T.• 07 августа 2014
тема конеччно- -Агонь! ))) клиторы, оргазмы, и укр.грамматика вперемешку)
Медсестричка
• 07 августа 2014
Ответ дляУпругая попка
НІЧОГО НІЧОГО
Намакушка• 07 августа 2014
Ответ дляЖерица ночи
Девочки, ну шо за бред. Оргазм он и есть оргазм, разные пути достижения. Как это муж не хочет трогать? Нах такой муж?
Ну, может, не НЕ хочет, а... НЕ может... Ну, боиться, типа, а то вдруг он его укусит
Он же клитЕРРРРРРР...
палка-копалка• 07 августа 2014
Ответ дляфан L.O.S.T.
это точно
Цвиринь• 07 августа 2014
Ответ для120-120-120 (не худею)
у меня вообще оргазм был 1 раз,и то клиторальный (
Тю, а что вам мешает получать его чаще?
Намакушка• 07 августа 2014
Ответ дляМедсестричка
Який суржик? Якщо відверто, то жахливий... Я не знаю, на якій там мові Ви розмовляєте, але читати Вас - це жахатись від розуміння рівня освіти... тобто, його відсутності... Я не буду рахувати кількість стилістичних і граматичних помилок, але повірте на слово - погано... дуже...
Голубец• 07 августа 2014
Ответ дляМаргарита и Мастер
Я взагалі крім кліторального більш ніякого не отримую(((Але мій чоловік це знає, тому старається)))
фан L.O.S.T.• 07 августа 2014
Ответ дляНамакушка
згодна з вами, дійсно - суржик. але повірте, я чула, бачила і читала знааачно гірші варіанти))))
Медсестричка
• 07 августа 2014
Ответ дляНамакушка
НЕПОТРІБН ВИТРАЧАТИ СВІЙ ЧАС ВИ Б САМІ ТРІШКИ ПОВЧИЛИСЯ ПЕРЕД ТИМ ЯК ДРУГИХ НАВЧАТИ
Показушница• 07 августа 2014
В секс -шопах продаются насадки на член, с вибриком для клитора. Мне кажется это ваш вариант, если муж конечно согласится одеть на себя эту штуку.