Кастрюлька• 24 августа 2014
Допоможіть вибрати оригінальний і практичний подарунок!!
Добрий вечір! Попросили допомоги у мене, а я прошу у вас!))
У дівчини чоловікового рідного брата у вівторок День народження. Порадьте будь ласка, що чоловіковому братові їй подарувати!
Сума 700+-100 грн. Зустрічаються 2 роки. Дівчині 21 рік. Одяг - відпадає!
Меряно-перемеряно• 24 августа 2014
Пусть подарит ей фотосессию и портфолио у хорошего фотохудожника. Этот подарок она не забудет и в старости.
Люблю Украину• 24 августа 2014
может сертификат в спа-салон, или что-то в этом роде из того, что ей нравится.