Ревнивая жена• 26 августа 2014
Хочу заміж........за програміста!
Я подумала , це для мене, вони живуть в своєму світі, мені це підходить!А на яких форумах- сайтах вони тусуються?Де познайомитись?
Девальвация• 26 августа 2014
Ответ дляГладиолус
у меня муж программист... и, да, секса не дождешься...человек на своей волне полностью, общих интересов найти сложно, юмор специфический...
ну так и среди непрограммистов есть такие, от каких секса не дождешься)) у моей подруги очень общительный и веселый муж, любящий компании, гулянки, развлечения, у них секс не чаще чем 1 раз в месяц.
Ответ дляЛюкса
Ой, 100 раз подумайте!!! )))Был у меня когда-то друг програмер. Ну так - мне чисто с ним по телефону трепаться было интересно. Башковитый гад))) Так вот. Как-то был у меня девишник, сидим, пьем, трындим, веселье вобщем. И тут звонок - есссно програмер. Кто-то из девочек взял трубку и пригласил его. Он рад стараться - бегом примчался!) В ходе гулянки говорит ’хотите, я для вас станцую?’ ’конечно же хотим)))’ И тут он снимает штаны, а там у него ластиковые блестящие лосины)))))))))) и начинает танцевать. Наверное, весь дом слышал, как мы ржали. Но он таки потом на ком-то женился, зарабатывает ооочень много бабла, просто слабость у него такая - лосинки))))))))
И что?
66сезон666серия• 26 августа 2014
А я за инженера вышла замуж, а потом на программиста его переучила. Тоже вариант))
Звоночек• 26 августа 2014
Ответ дляКлараЦеткин
я в інеті познайомилась, на сайті знайомств
тоже самое
Стильная штучка• 26 августа 2014
1) Брату 28 років, заробляє середню зп 4000-5000 тис. грн ( почитала дівчат, у яких їхні програмісти заробляють скажені мані, то у брата просто, середньо на держ. підприємстві)
2) Любить файно попоїсти смочної домашньої їжі ( готує і сам не погано, але найкраще, то піцца і омлетик з помідорками)))
3) Палить буває цигарки..
4) Дівтка подобаються в непоганій фіз. формі і худенькі ( на мене свариться часом, що пропускаю пробіжки і потовстішала на 10 кг після родів)
Мінусом мого братчика вважаю те, що він буває зверхньо тріхо ставиться до людей, які не можуть себе ввести у соціумі нормально ( часто присаджує людину своїм розумним лексиконом і часто - аргументованими доводами, але це може бути доволі різко і прямо).
Дуже не любить дівчат по =типу ’ Я - піся-кАралєвна’))) ( ти мені маєш дати, маєш купити, оплатити і зробити), робить це абсолютно добровільно, але для тієї, яка або розумніша, або хитріща, або просто віддає себе, а він їй себе)
3) Палить буває цигарки..
Девальвация• 26 августа 2014
Ответ дляСтильная штучка
3) Палить буває цигарки..
это и про моего мужа)
Стильная штучка• 27 августа 2014
а ще, частенько, він трохи лінується..його завше потрібно стимулювати..
Хоча, що стосується господарства по-дому, то якщо візьметься, зробить дуже гарно і все..жіночої роботи по дому не цурається, але знову ж, то він сам має захотіти..
Ще один мінус - відсутність власного житла...було щось таке в нього намічено, але попередня дівчина, знала куди краще потратити якісь заощадження.
Тому автор, якщо Вам потрібен багатий програміст з власною квартирою і ще якоюсь нерухомістю, то тут зарадити не зможу))
Ревнивая жена
• 27 августа 2014
Ответ дляСтильная штучка
а живе він де?
Стильная штучка• 27 августа 2014
в квартирі разом з мамою.( не подумайте тільки, що він інфантильне створіння, що є мамчиним синулькою, зовсім ні, просто після невдалих стосунків повернувся туди - де комфортно ( в майбутньє дивиться здараво, просто поки не має тієї-самої коханої, заради якої зміновати своє життя і пріорітети)
Стильная штучка• 27 августа 2014
це Вас налякало? Дуже Вас розумію автор...сама була заміжньою за чоловіком, який до 40 років з мамою...а потім мене з дитиною виперли, а той - з мамою жити залишився).
Гладиолус• 27 августа 2014
Ответ дляДевальвация
Конечно есть и такие... просто смотрю по мужу и его друзьям-програмистам, вижи что они действительно похожи по мышлению и повадкам
Ревнивая жена
• 27 августа 2014
Ответ дляСтильная штучка
я маю на увазі в якому місті