Щось ви швидко тему закрили, я тут порилась по сусєкам і знайшла прям вам по стайлу сумки і в ремонт не треба
Ответ дляRypa
я не большую хочу
Я теж на осінь не знайшла, але може і не буду купляти, краще щось дітям, бо весь час з каляскою гуляю, а там є сумка для мами
Раиса_киев• 29 августа 2014
Ответ дляnatochka30
Тут брала малій, але вона через місяць по шву тріснула, а так нічо
, оригінал в 3 рази дорожчий, от я ій і купила бюджетнішу за 250 грн.
, але то таке
кстати, тоже в той темке отметила, что сумка симпатишная