Наивная Хо• 29 августа 2014

Приват банк подивіться хто там працює!!!!

Дівчата поможіть будьласка розібратися. Мені повинні були перерахувати гроші на картку а їх ще і досі немає. Сказала що скинули гроші на картку приватбанку в 15,30 сьогодні через касу, каже що вони можуть поступити на протязі доби. А я знаю що гроші на рахунок потрапляють відразу. Скажіть мені що вже запити гроші холодною водою? чи ще є надія що мене не брешуть?
Трынди-брынди• 29 августа 2014
Люди, 3 сутки( могут идти 3 сутки! Поверьте мне

Бронетапок• 29 августа 2014
не паникуйте, придут... сейчас не только задержки с платежами бывают
автор Наивная Хо • 29 августа 2014
от добре було б... А субота неділя враховуватиметься в ці 3 дні?
Всех анонимов аноним• 29 августа 2014
Ответ дляТрынди-брынди
И даже 5!!! банковских дней. Ох уж эти новички, хотят всё и сразу
автор Наивная Хо • 29 августа 2014
Ответ дляВсех анонимов аноним
а якщо через термінал то скільки днів чекати?
Юкки• 29 августа 2014
Спросите у он-лайн консультантов в Приват24
Непогодка• 29 августа 2014
у меня вчера так было - девочка написала, что перечислила деньги в 20.30, а пришли в 23.05, или это она напутала или приват так сейчас работает
автор Наивная Хо • 29 августа 2014
я вірю людині яка перерахувала, але щось гризе всередині чому ж їх немає?а сума немала...
Uljan• 29 августа 2014
обратитесь в чат - они помогут

Всех анонимов аноним• 29 августа 2014
Ответ дляНаивная Хо
тоже до 5-ти банковских дней
Русичка24• 29 августа 2014
Спросите в приват24 он-лайн консультанта, он Вам подскажет.
faustria• 29 августа 2014
Якщо оплачували не через термінал Приватбанку, а через термінали якогось там ’Консалтингового дому’ (не пам’ятаю точно назви), то гроші йдуть до 7 (семи) робочих днів. Вже не раз з цим стикалась.
автор Наивная Хо • 29 августа 2014
я запитала відповідь до 3ьох днів
Мадам БрЮшкина• 29 августа 2014
Ответ дляНаивная Хо
запитайте номер терміналу,час,точну суму і дзвоніть 3700. Попросіть оператора перевірити інформацію по номеру картки. Якщо гроші були перераховані вам скажуть. Тоді спокійно будете чекати.
ND1808• 29 августа 2014
Ответ дляНаивная Хо
Мне сегодня тоже девочка сбросила в 14-40 платеж, до сих пор жду.В Приват 24 сказали ’Ждите’...
Ух ты какая Я• 29 августа 2014
Ответ дляНаивная Хо
я запитала відповідь до 3ьох днів
Ну так а что вам еще нужно услышать то?
Успокойтесь и просто не отправляйте товар пока деньги не поступят. Ждите 3 суток. Потом опять узнавайте в чате.
Все нормально будет.
Совбез• 29 августа 2014
а в мене ніколи не затримувались
гражданинГрубиян• 29 августа 2014
чек попросите вот и все дела... начнет увиливать, значит нифига не заплатили...
Сумчатая кошка• 29 августа 2014
Зачисление в течении 3-х дней. Обычно сразу, но у них есть такой официальный срок. Так что не паникуйте!

автор Наивная Хо • 29 августа 2014
дякую всім
Указка• 29 августа 2014
Ответ дляНаивная Хо
дякую всім
вы в чате по другому спросите, видят или были ли зачисления на вашу карту в тот период что вам надо
ПриватБанк• 30 августа 2014
Доброго дня!
Рекомендуємо Вам звернутися до відправника з проханням надіслати сканкопію чека. Також хочемо зазначити, що
міжбанківський переказ по Україні зараховується протягом трьох банківських днів.
З повагою, ПриватБанк.