у мене замш, вже 4сезон, лише каблучки стерлись, вся сім´я носить в основному польське взуття. Чоловік теж маэ пару пар, якістю задоволенні на всі 100%
Спасибо,а покупаете здесь или в магазинах?у нас цена на ботинки 1500 гр,нормально?
ми в магазині купуємо, зараз ціни пішли до гори, минулих вихідних міряла сапог демі 1300грн. правда на розпродажі. Чоловік взяв останні туфлі за 780грн вроді літні.