01 сентября 2014

Колега у кабінеті випиває 6-7 чашок кави (чаю)

Колега у кабінеті випиває 6-7 чашок кави (чаю) в день. Нас всього троє. Воду купуємо разом, по 10 грн. скидаємось. Але я можу випити максимум 2 чашки або взагалі цілий день не пити. А "воно" тільки те і робить що каву колотить.

Як думаєте, я просто "мелочна" чи всетаки варто натякнути що за воду платимо однаково, а вона споживає найбільше. Третя людина п"є так само як я.
10 грн. це не гроші, але це 4 рази проїхатись у маршрутці. Відверто нервує це постійне її пиття.
показать весь текст
автор Ksuxa25 01 сентября 2014
Ответ дляПутешественники
Присутствуют элементы суржика в вашей речи, лень выписывать.
если лень, тогда не лялякайте, а следите за своей речью
Невалюшка 01 сентября 2014
Дешевые у вас маршрутки. У нас за эти деньги можно два раза проехаться на маршрутке и разок на трамвайчике.
автор Ksuxa25 01 сентября 2014
Ответ дляНевалюшка
Дешевые у вас маршрутки. У нас за эти деньги можно два раза проехаться на маршрутке и разок на трамвайчике.
natasm0709 01 сентября 2014
У меня на работе был случай наподобие.. В моем бывшем коллективе мы летом каждый сам себе покупал по 1,5 литровой бутылке сладкой воды, ну и каждый свою пил.. При чем без всяких договоренностей..Просто так получилось..Я перешла в другой коллекти и по привычке сначала также продолжила покупать воду и одна коллега приняла моду ею постоянно угащаться, при чем сама не покупая..Ну я это дело и свернула)) Перестала воду покупать
автор Ksuxa25 01 сентября 2014
Підсумок, як завжди: обісрали, обісрали, обісрали.

Для мене зараз кожна копійка важлива, але рівень виховання не дозволяє зробити зауваження.
Нехай це буде на її совісті. Буду старатись пити більше рідини, хоть користь буде, як тут порадили і не так шкода грошей тоді буде .

Для ’Путешественники’ - краще коверкати рідну мову, ніж патякати на мові ворогів. І якщо не можете підтвердити звинувачення краще закрити рот і мовчати.

Дякую за увагу.
natasm0709 01 сентября 2014
Ну я понимаю, ну раз, ну два, ну три, но когда надцатый раз-то это уже хитропопость
MaryKa 01 сентября 2014
Ответ дляПутешественники
Пейте чистую воду. Это полезно. Как только она наколотит чашку, наливайте себе стакан воды. Воду покупать будете чаще, то есть в неделю будет уходить не 10, а 20 грн., но станет гораздо свежее цвет лица и общее самочувствие улучшится. Злоба отойдет на второй план. И перестаньте коверкать украинский язык.
автор, не вешайтесь, а прислушайтесь к умным словам) действительно, водичка весь ваш яд вымоет