Петиція до Верховної ради України Право на життя. Прошу підтримати.
Прошу всіх відповідальних і люблячих батьків підтримати Петицію до Верховної ради України «Право на життя»
Просимо внести зміни до Законодавства України з метою визнання права на життя кожної людини з моменту її зачаття. Оскільки Конституція України гарантує кожній людині невід’ємне право на життя: « Стаття 27. Кожна людина має невід´ємне право на життя. Ніхто не може бути свавільно позбавлений життя. Обов´язок держави - захищати життя людини.» (1); а «наукові дослідження про біологічну сутність людського ембріона доводять, що з моменту зачаття, тобто злиття жіночої і чоловічої статевих клітин в ампулі фаллопієвих труб матері, людський ембріон має в наявності всі характеристики людського індивідуума:
- має нову, специфічну біологічну сутність зі своєю програмою життя та розвитку;
- має внутрішній динамізм, який визначається і керований геномом, і спрямований на поступовий розвиток аж до формування дорослої людини;
- існує у вигляді незалежного організму, тобто організованої біологічної єдності, який діє в строго визначеному порядку (тобто не є частиною матері!);
- є самоконтрольним в здійсненні своєї генетичної програми;
- гамети, з яких він утворюється, доводять його приналежність до людського роду, що ясно визначається також по особливостях належної йому генетичної структури (геноми);» (2)
просимо позбавити Законодавство України від антигуманних законів, що перейшли нам у спадок від тоталітарної держави, у складі якої ми раніше перебували. Керуючись Конституцією України, що гарантує кожній людині невід’ємне право на життя, а також даними сучасної біології (генетики та ембріології), які вказують на те, що життя людини, як біологічного індивідума розпочинається з моменту зачаття, вимагаємо:
1. Внесення змін до Статті 50 Закону України про охорону здоров’я . А саме: «Стаття 50. Заборонено проводити операцію штучного переривання вагітності за бажанням жінки. Вагітна жінка не може бути примушена до операції штучного переривання вагітності. Продовження вагітності при наявності медичних показань до проведення операції штучного переривання вагітності є незаперечним правом жінки, за виключенням обставин, що становлять безпосередню загрозу для життя жінки.»
2. Внесення змін до ч. 6 ст. 281 Цивільного кодексу України . А саме: «Стаття 281. Право на життя.
6. Штучне переривання вагітності не може здійснюватися за бажанням жінки. Перелік обставин, що дозволяють переривання вагітності, встановлюється законодавством.»
3. Перегляду переліку медичних обставин, що дозволяють переривання вагітності, вилучивши ті підпункти, описані у яких хвороби та обставини не несуть безпосередню загрозу для життя та здоров’я жінки.
4. Внесення змін до статті 134 Кримінального кодексу України, його викладення у такій редакції: «Стаття 134. Незаконне проведення операції штучного переривання вагітності
1. Проведення штучного переривання вагітності без медичних показань, встановлених законом для штучного переривання вагітності, або особою, яка не має спеціальної медичної освіти, або в установі, що не має відповідного дозволу для проведення такої операції, або з порушення отримання дозволу вагітної жінки (її законного представника);
2. Ті ж дії, вчинені з корисливих мотивів або для отримання прибутку, а також переривання вагітності з метою промислового використання клітин, органів або тканин абортованої дитини;
3. Ті ж дії, вчинені особою, раніше судимою за незаконне проведення операції штучного переривання вагітності;
4. Дії, передбачені частиною першою, або другою частиною даної статті, якщо вони призвели до тривалого розладу здоровя, безпліддя, смерті жінки, якій було незаконно здійснено операцію з штучного переривання вагітності. »
Список використаних джерел
1. Конституція України, Розділ II Права, свободи та обов’язки людини і громадянина.
2. Пунда О.О., Гуменна О.О., Правове регулювання штучного переривання вагітності в Україні: цивільний і кримінально-правовий аспекти//Життя і право. – 2005. - №1 (13). – С. 36-42.
3. Фащук Тетяна Право на життя дитини з моменту зачаття – або ні абортам!!!.– [Електронний ресурс]. – Режим доступу:
4. Основи законодавства України про охорону здоров´я»
Цивільний кодекс України КРИМІНАЛЬНИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ
Список використаних джерел
Ответ дляludvii
тобто для Вс аборт - це метод контрацепції. Дитина вже живе, вона вже є. зробивши аборт, жінка не перестає бути вагітною, вона стає матірю мертвої дитини. Щоб уникнути переїздів з дитиною, можна народити в тому ж місті, де є вікно, у нас мед обслуговування в пологовому будинку до приписки не привязане.
Жить в забитом селе под названием ’зажопи...ск’, а приехать рожать например в Киев, да? И как же это интересно так сделать, как подстроится под роды, что бы с поезда сразу в родзал??? Или просто квартирку снять до схваточек, а че???? Деньги есть лишние...Вы реально мыслить можете?
Ответ дляludvii
Это не метод контрацепции, я именно писала о том что нашим женщинам мало известно о таких методах да и мужчинам тоже, по этому они и делают аборты! По этому больше нужно рассказывать о вреде абортов и т.д., это очень многое может дать, если половое воспитание начинать еще со школы, показывать и рассказывать, тогда абортов станет меньше!
illushinamama• 02 сентября 2014
Яка ж Ви смілива, автор, я просто Вами захоплююсь!
Порушили таке важливе питання! Але тут стільки пребічниць дітовбивства, що Вам не позаздриш!
Спеціально для тих, хто за аборти коротка історія про те, як в Радянському Союзі за Сталіна була заборона абортів, бо після війни була низька народжуваність і завдяки цьому на світ з’явилась моя свекруха, яка потім народила нам нашого папу! Аборт було зробити складно, хоча можливо, але офіційна заборона стала на заваді цьому конкретному дітовбивству.
А тепер короткий екскурс до наших західних сусідів - поляків, у яких уже давно діє заборона абортів, якої довго домагалась католицька церква. Для охочих статистики, можете подивитись на цифрах, як заборона абортів сприяє збільшенню народжуваності.
А від себе скажу, коли потрапила на збереження до лікарні з сином, то була вражена хамським ставленням медперсоналу, яке, як виявилося, було зумовлене тим, що для наших жінок аборт зробити- як вулицю перейти! Тому я для себе знайшла лікарку, яка не робить абортів, бо йти до лікаря, яка однією рукою приймає роди, а іншою - позбавляє життя не хочу принципово!
Всі хочуть щоб нас навчали в школах як слід запобігати народженню дітей, але ж це справа батьків!!! Не треба перекладати на школу відповідальність за своїх дітей! Але власний приклад вчить найкраще, а з цим серед нашим мам проблеми...
Контрацепція - то взагалі окрема тема! Є така, яка від аборта мало чим відрізняється і вся вона шкодить жіночому здоров’ю та вчить наших чоловіків безвідповідальності. Хоча насправді жінка може завагітніти протягом кількох днів в місяці і елементарне уникнення близькості в ці дні є прекрасною контрацепцією!
Радію з того, що я така далеко не єдина, багато жінок в Україні стають грамотними відносно свого здоров’я та народження дітей!
Зараз на мене посипляться шишки від потенційних дітовбивць та борців за право вбивати власну дитину, а може хтось одумається?!
Sunny_Anny• 02 сентября 2014
О, автор, вашего полку прибыло. Прям шествие крестоносцев собирается. На ’детоубийц’.
Вот поворачивается же язык такое говорить про незнакомых людей. Уровень морали просто зашкаливает. Браво.
И эти люди еще берутся кого-то судить.
Ответ дляillushinamama
Як на мене це справа і батьків, і школи, і суспільства в цілому.
Знову ж таки, про контрацепцію. Запропонований Вами метод не є 100 % гарантією, і Ви ,якщо позиціонуєте себе як дуже освічену в цьому питанні людину, повинні про це знати. Знову ж таки, цей метод прийнятний для вже одружених пар ,коли вагітність не буде великою несподіванкою, але для інших це дуже поганий приклад. Я не є борцем за право вбивати ненароджених дітей, я проти категоричних заборон, які призведуть тільки до величезної смертності серед жінок, а також до їх подальшої неспроможності мати дітей.
Для того, щоб стати ’грамотним’ відносно свого здоров’я та дітей потрібно мати інформацію та доступні методи контрацепції , а не просто закон ,який забороняє аборт. Аборт - це наслідок невисокої культури статевих стосунків.
illushinamama• 03 сентября 2014
Ответ дляCharming
Можу Вам сказати який спосіб є 100% гарантією - це УТРИМАННЯ ВІД СТАТЕВИХ ВІДНОСИН ДО ШЛЮБУ. Я просто думала, що ми говоримо про сім’ю та контрацепцію.
Можливо чули історію про двері замок та злодія, є люди(15%), яким не треба перевіряти чи двері зачинено, вони знають, що брати чуже - злочин, а є 70%, які відчинять двері, не замкнені на замок, їм потрібен замок, щоб цього не робити.
Ще один аспект - це поведінка чоловіків. Я десь бачила статистику, що переважна частина тих, хто робили аборт вказали, що їх до цього спонукав батько дитини. Для них закон також став би виправданням.
Ви пишете, що якщо ввести заборону абортів, то це призведе до смертності жінок т неспроможності мати дітей. А я стверджую, що саме аборт дуже часто є причиною смертності жінок і неспроможності мати дітей. Моя подруга дитинства після аборту померла, а ще декілька знайомих не можуть взагалі мати дітей. Тобто це питання дискусійне і я цілком підтримую автора, що його треба піднімати.
А дочок своїх треба вчити змалечку себе любити і поважати, не труїти себе таблетками заради примарного задоволення і не знищувати в собі життя, бо хтось не подумав про наслідки. У мене син, але він ще замалий щоб порушувати такі питання, але прийде час і я йому розповім, що життя треба поважати і до народження.
illushinamama• 03 сентября 2014
Ответ дляSunny_Anny
И эти люди еще берутся кого-то судить.
Дякую, що не проминули без відповіді моє повідомлення. Я навмисне зробила цей допис, щоб прибічниці абортів переключились із цькування автора на мене. Звичайно рівень моралі матерів, які вбивають своїх дітей значно вищий за мій)
А судити треба і не засуджувати, а саме судити: лікарів, які це роблять за гроші. Евтаназія ж заборонена, то чому аборти не заборонити (те саме позбавлення життя)?
Sunny_Anny• 03 сентября 2014
Ответ дляillushinamama
А теперь найдите и покажите тут поименно поклонников абортов.
Имхо, эвтаназию тоже нужно разрешать. Но наше общество к этому пока не готово.
А вообще интересно ) Почему вы и автор воспринимаете несогласие с вами как цькування? ) Жертвенность борцам за идеи не к лицу.
Вы действительно считаете календарный метод надежным способом контрацепции? Я к чему. У меня трое детей. И я как раз в выборе постоянного метода. Какой бы вы мне посоветовали?
Ответ дляillushinamama
Звісно, що питання дискусійне, але Ви не дискутуєте - Ви ліпите штампи та навішуєте ярлики. Судячи з дописів - Ви людина релігійна, отже Вам це геть не личіть.
Я не розумію, як Ви можете СТВЕРДЖУВАТИ про смертність і неможливість мати дітей, ґрунтуючись тільки на досвіді декількох своїх знайомих? Я можу Вам так само навести приклади своїх знайомих, які зробили аборт на малому терміні, а тепер живуть у щасливому шлюбі і мають по декілька дітей. Знову ж таки від згвалтувань, нестандартних вагітностей, вагітностей при важких хворобах ніхто не застрахований.
І я таки наголошую, що не тільки сім’я повинна займатись статевим вихованням дитини.
Ответ дляSunny_Anny
календарний метод дуже просто пояснити навіть без календаря . Коли організм готується завагітніти, виділення стають більш інтенсивними, ніж завжди, приблизно через тиждень після закінчення місячн. Ясне діло, це стосується здорової людини.
Ответ дляCharming
Ви праві, не тільки сімя повинна займатись вихованням дитини, є ще школа, громадські організації, церква. Але все ж пріоритет - сімї.
Перечитайте всю петицію. Заборона стосується в першу чергу операції ЗА БАЖАННЯМ ЖІНКИ!!!!
не судіть Вашого опонента, яка пітримала мене. Мені теж важко стримано відповідати на деякі пости. Адже нестерпно боляче читати те, як люди, не дочитивши до кінця, не маючи відповідних знань, орієнтуючись на дешеву пропаганду ’пятої колони’, бездумно прирікають малюків, які могли би жити, бути щасливими, на страшні муки.
Ответ дляkatazhina
Пару лет назад эту тему церковь выдвигала чтоб закон принял, но не приняли, потому что есть беременность после изнасилования, есть беременность когда ребенок может родится с какими-то болезнями генетическими, есть что мама заболела чем-тот опасным в период когда забеременела, здесь много но.... потому и не приняли, я лично чтоб не прерывали, только чтоб по таким ’особенным но’
Так підтримайте добру справу.
Я не наводжу цитат священиків, їх ставлення до даної проблеми, але вони праві на 100%
Ответ дляЕленка14
Я тоже считаю, что это только приведет к криминальным абортам. А вот ’Вікна життя’ очень поддерживаю, к тому же считаю, что сначала в нашем обществе нужно изменить отношения к матерям, которые отказываются от ребенка. Из-за скотского отношения в роддоме роженица ’стесняется’, а потом детей на свалку выкидывают и т. д. А ребенка без документов уже не возможно усыновить. Мне очень нравится практика некоторых стран, когда, если беременность не желательна, то можешь сама выбрать семью для своего ребенка!!! И все счастливы, и ребенок, и приемная семья, и биологическая мать, которая ни кого не убивала. Вот эти бы изменения сначала внесли, количество абортов уже б стала меньше.
П.с. мои знакомые очень долго ждали ребенка на усыновление (новорожденного), в другой области только получилось взять ребенка, и то ’слегка’ нездорового. Причем по нашим законам, если от ребенка отказались, то он сначала должен пару месяцев провести в медицинском учреждении. Что тоже печально.
4. На облік беруться:
1) діти-сироти;
2) діти, позбавлені батьківського піклування;
3) діти, батьки яких дали згоду на усиновлення.
5. Дитина береться на облік за наявності таких документів:
для дитини-сироти - свідоцтва про смерть батьків або довідки органів реєстрації актів цивільного стану про реєстрацію смерті батьків;
для дитини, батьки якої:
- позбавлені батьківських прав, або визнані безвісно відсутніми, або визнані недієздатними, - рішення суду;
- оголошені померлими, - свідоцтва про смерть батьків, виданого органами реєстрації актів цивільного стану на підставі рішення суду, або довідки органів реєстрації актів цивільного стану про реєстрацію смерті батьків;
- невідомі, для підкинутої, знайденої дитини - акта про дитину, покинуту в пологовому будинку, іншому закладі охорони здоров´я або яку відмовились забрати батьки чи інші родичі, про підкинуту чи знайдену дитину, складеного за формою, затвердженою МОЗ та МВС, і довідки, виданої органом реєстрації актів цивільного стану, яка підтверджує, що запис про батьків дитини у Книзі реєстрації народжень проведено за рішенням органу опіки і піклування;
для дитини, яку не забрали з закладу охорони здоров´я, - акта про дитину, покинуту в пологовому будинку, іншому закладі охорони здоров´я або яку відмовились забрати батьки чи інші родичі, про підкинуту чи знайдену дитину, складеного за формою, затвердженою МОЗ та МВС, із зазначенням документів, на підставі яких записані відомості про матір дитини, довідки органу реєстрації актів цивільного стану про внесення запису про батьків дитини у Книгу реєстрації актів про народження, а також письмової згоди матері (батьків) на усиновлення, засвідченої нотаріусом, або рішення суду про позбавлення матері (батьків) батьківських прав, або довідки, виданої органами МВС про те, що місце проживання (перебування) матері (батьків) невідоме;
{Абзац сьомий пункту 5 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 1123 від 02.11.2011}
для дитини, яку протягом двох місяців після народження не забрали з пологового будинку або іншого закладу охорони здоров´я, - акта про дитину, покинуту в пологовому будинку, іншому закладі охорони здоров´я або яку відмовилися забрати батьки чи інші родичі, про підкинуту чи знайдену дитину, складеного за формою, затвердженою МОЗ та МВС, довідки органу реєстрації актів цивільного стану про внесення запису про батьків дитини у Книгу реєстрації актів про народження відповідно до статті 135 Сімейного кодексу України;
{Пункт 5 доповнено новим абзацом згідно з Постановою КМ № 1123 від 02.11.2011}
для дитини, батьки якої дали згоду на усиновлення, - письмової згоди батьків на усиновлення дитини, засвідченої нотаріусом.
6. Для взяття дитини на облік необхідні документи щодо обох батьків.
Якщо мати чи батько дитини є неповнолітніми, крім їх письмової згоди додається письмова згода їх батьків, засвідчена нотаріусом.
У разі коли дитину виховувала одинока матір, до документів, зазначених у пункті 5 цього Порядку, додається довідка з органу реєстрації актів цивільного стану щодо запису відомостей про батька дитини.
Якщо дитина, яка може бути усиновлена, перебуває під опікою (піклуванням) і опікун (піклувальник) дав згоду на її усиновлення, до документів, зазначених у пункті 5 цього Порядку, додається письмова згода опікуна (піклувальника).
7. За наявності документів, зазначених у пунктах 5 і 6 цього Порядку, дитина береться на місцевий облік із занесенням даних про неї до Книги обліку дітей, які можуть бути усиновлені, що ведеться за формою згідно з додатком 1.
Діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти, батьки яких дали згоду на усиновлення, беруться на місцевий облік службою у справах дітей за місцем їх походження протягом місяця після виникнення підстав для усиновлення.
1) діти-сироти;
для дитини, батьки якої:
Це витяг постанови про порядок усиновлення дітей , можливо, хтось має бажання, пропозиції, як сформулювати пункт про включення до списку усиновлення дйтей, які ще не народилися (вагітна мама бажає передати дитину на усиновлення). Посилання на закони ін. країн. вся інф. приймається з вдячністю.
Sunny_Anny• 04 сентября 2014
Ответ дляludvii
Круто )
У меня знакомая забеременела аккурат во второй день месячных.
Не знаю, сколько вы встречали абсолютно здоровых людей.. Я нисколько.
А такие советы - вот это и есть настоящая опасность.
Sunny_Anny• 04 сентября 2014
Ответ дляludvii
А если мама передумает после родов?
illushinamama• 04 сентября 2014
Ответ дляSunny_Anny
Щодо вибору методу, то я користуюсь методом розпізнавання плідності, а це не зовсім календарний. Тобто я навчилась розпізнавати дні коли можу завагітніти спочатку міряючи щодня базальну температуру тіла і спостерігаючи за виділеннями, а зараз(протягом останніх трьох років) я базальну температуру вже не міряю.Літератури по цьому методу дуже багато. У нас один син 5 років, у шлюбі 6 років. Більше Бог діток не давав, але якби я завагітніла, то звичайно б прийняла дитину)
Sunny_Anny• 04 сентября 2014
Ответ дляillushinamama
Понятно. Но этот метод не всем подходит. Я забеременела третьим, когда средней было полгода, при активном ГВ. Тут на выделения и базальную температуру опираться не приходится.
А в теме уже причислили контрацепцию практически к аборту.
Вообще, весьма интересно. Всегда была категорически против абортов, не могла найти оправданий для этого, а под влиянием этой темы нашла. Из серии ’с такими друзьями и врагов не надо’ ))
Ответ дляSunny_Anny
Круто )
Я не наполягаю на тому, щоб Ви користувалися саме цим методом. Контрацепцію треба разом з лікарем своїм обирати, який все пояснить, обгрунтує, підбере індивідуально для Вас.