Аноним• 18 января 2013
можно ли по генеральной доверенности продать кв?
Я не Тролль• 18 января 2013
Если в доверенности есть право отчуждать, принимать за нее плату и осуществлять прочие действия связанные с отчуждением квартиры, то почему и нет)) Можно))
Но сейчас это так все запутано в связи с изменениями в зак-ве, нотариусы не все разобрались что и как.
Мелочунь• 18 января 2013
Має бути грамотно складена довіренність, ледве не кожен крок описати і дозволити. Я влітку займалася продажем квартири за довіренністю. Ніби все передбачили навіть представництво в військоматі для зняття з обліку чоловіка, але коли дійшло до виписки його з вже проданої квартири, мала купу питань, заперечень. Виявилося, що не було про це оговорено в довіренності! Звісно все залагодилося, але попала в копійку, бо довелося підключати впливових людей.