ОйЙой• 03 сентября 2014
Допоможіть вибрати термочобітки дитині
От вирішила купити синочку (2.4) термочобітки на осінь-початок зими. На морози планую валянки. Раніше таке взуття не носили, минулого року ще не дуже активний був, а от цього думаю знадобиться. Підкажіть які кращі і в середній ціновій категорії, дорогі цього року не потягнемо:(
ОйЙой
• 03 сентября 2014
дуже дякую! буду до них придивлятися. А вони є з різними утеплювачами? мені чомусь здається, що в них жаркувато при плюсовій температурі