11 июня 2012

Идем в ясли

Идем в ясли, растерялась, сколько одежды нужно? По количеству, в обющем и целом одежды у нас более чем достаточно. но хотелось бы конкретно, сколько регланов, джинсов, шортов и т.д. Мы мальчики. И одежду каких фирм в садик носите? подороже или наоборот, чтобы не жалко было пачкать)))

показать весь текст
принческа 23 августа 2012
На літо мені чешки( з тканини) просто супер в них не така мокра нога як в тапочках носочок ці тряпочні балетки і супер. Штани, теж підтримую мають бути на ризинці, бо не зловлять на горщик. Я доцю в плаття вдягаю, мені більше подобається, коли присідає в живін не тисне ризинку а взимку воно прекрасно заправляється в комбінезон. Можна трикотажні штани. в них теж зручно.
Моя думка, якщо дитина плаче, то їй просто вихователь не подобається,або вона не хоче сподобатись, а для діток так важливо,щоб їх любили. В нас в яслях чудова була, але от на цей рік перевели до іншої то доця мені просто бойкот влаштувала,ми тиждень посиділи дома, потім день в садочку і знову ввечері сльози,я зразу пішла до медсестри і попросила,щоб перевели в найбільш підходящу по віку групу і.... о чудо, ’мама ми підемо до тої харошої тьоті?)))’ такщо по можливості треба експериментувати