Ангелочек с рожками• 10 сентября 2014
У кого на кухні рожеві стіни ???
У кого на кухні рожеві стіни ?
Чи не давить на очі колір? якими кольорами меблів розбавили кухню?
Ситуація наступна,
купили фарбу, хотіли наближений колір до червоного але не яскравий,
розбавили нам в епіцентрі, пофарбували один раз,
стіни вийшли дуже рожеві, як дитяча кімната))
Поїхали, порозбавляли нам різними барвниками, щоб був темніший, і знову ж таки наближений до червоного, у відрі ніби один відтінок, а на стінах зараз фарбують 2-й шар, знову рожевий, тільки з іншим відтінком )) незнаю що робити)..
є залишки коричневої фарби типу капучино з коридору, можливо зробити арку на кухні цього кольору щоб розбавити,
чи коли заставиться кухня меблями, буде зовсім непогано ?)
Ситуація наступна,
Ангелочек с рожками
• 10 сентября 2014
Ответ дляLi_s
Дуже насичений яскравий Рожевий буде давити, робіть арку спокійнішого віддінку, меблі також вибирайте спокійного відтінку-бежевий ніжно білий, світло рожевий... І буде гарно, ще додайте картинки и тюль
ех...ніколи не думала , і не мріяла що буде рожева кухня))) але гроші потрачені, нову фарбу ніхто не купить)
У нас сама кухня (меблі) верх колір ванілька, а низ темний-темний шоколад, стільниця світла , і підлога світла, вікна великі , жалюзи рулони майже як білі, можливо це врятує?
можливо дійсно картину якусь в білих кольорах ще потім підібрати...
Як кажуть..’не мала баба клопоту...’..)) це капец...я на емоціях((
Ангелочек с рожками
• 10 сентября 2014
Ответ дляПотрындельница
у моей свекрови на кухне стены ярко розовые
ниче так привыкли
теж не заплановано рожевий чи вона так і хотіла ? ))
Ангелочек с рожками
• 10 сентября 2014
Ответ дляТелепузик
У меня спальня розовая, не яркая, но реально уже достала, напрягает
..
Ростки жимолости• 10 сентября 2014
У подруги были, но светло-розовые, даже ближе к персиковому. Не знаю, мне не нравится. Разбавить можно белым, молочным, кофейным, серым - зависит от оттенка розового.
ЛисАпедная• 10 сентября 2014
я бы перекрасила
ясно, что деньги потрачены
но вам там находится очень часто придется
ясно, что деньги потрачены
Потрындельница• 10 сентября 2014
Ответ дляАнгелочек с рожками
как ни удивительно, но это было ее осознанное решение
правда большой сюрприз для всех остальных
Ангелочек с рожками
• 10 сентября 2014
Ответ дляПотрындельница
ой...у нас теж, для всіх це буде точно не очікуваний сюрприз