Хвець-тець• 14 сентября 2014
В який бік Ви розмішуєте цукор в напоях? чай/кава
Можливо, моє питання вам видасться безглуздим, але я і мій чоловік розмішуємо цукор у вранішній каві у різні боки - кожен у свій, при цьому він вважає, що я роблю це неправильно, а більшість робить саме так, як він)))
така собі суперечка в нас виникла
тому хотіла б провести таке собі опитування. Замішування проводиться "на автоматі", машинально, не вдумуючись.
така собі суперечка в нас виникла
Результат:
вже голосів:
85 (80.95%)
помішуєте ложкою ЗА годинниковою стрілкою
15 (14.29%)
ПРОТИ годинникової стрілки
5 (4.76%)
підглянути результат
Ход конём• 14 сентября 2014
мы когда с мужем расходились,спросила что ему не так было,он сказал,ты не в ту сторону мешаешь чай.
а по теме.пью чай без сахара
Ждушечка• 14 сентября 2014
Я За часовой стрекой, мой говорит что нужно против - т.е. к себе ))
Малая тоже За часовой, но она левша, у нее с его точки зрения правильно ))
Хвець-тець
• 14 сентября 2014
Ответ дляДюймовочка
без цукру вживаю дані напої
в такому випадку можна було не відповідати)
Хвець-тець
• 14 сентября 2014
Ответ дляХод конём
а по теме.пью чай без сахара
і це була його головна претензія??
я роблю смачну каву, набираю її з тієї ж самої ємкості, що й чоловік, сиплю в тих самих пропорціях, але МНОЮ зроблена кава - смачна, його - ні, бо я замішую у СВІЙ бік
п.с. чай п´ю БЕЗ цукру, він - з цукром
я тільки в каву додаю, бо люблю дуже міцну, а дуже міцна кава без цукру мені не смакує
п.с. чай п´ю БЕЗ цукру, він - з цукром
Ход конём• 14 сентября 2014
Ответ дляХвець-тець
і це була його головна претензія??
п.с. чай п´ю БЕЗ цукру, він - з цукром
Цитата:
і це була його головна претензія?? я роблю смачну каву, набираю її з тієї ж самої ємкості, що й чоловік, сиплю в тих самих пропорціях, але МНОЮ зроблена кава - смачна, його - ні, бо я замішую у СВІЙ бік п.с. чай пю БЕЗ цукру, він - з цукром я тільки в каву додаю, бо люблю дуже міцну, а дуже міцна кава без цукру мені не смакує[/cit
да, он нашел другую и искал,к чему же ему придраться,оказалось чай не в ту сторону мешаю.
Хвець-тець
• 14 сентября 2014
десь колись читала про зв´язок таких речей з напрямком обертання земної кулі...
тільки не пам´ятаю, чи прямий зв´язок 2закручування’ рідин, чи обернений
Хвець-тець
• 14 сентября 2014
Ответ дляХод конём
Цитата:
Хвець-тець
• 14 сентября 2014
Ответ дляЖдушечка
Так а как ваш муж считает правильным?
так, як ВІН це робить
але МОЯ кава все одно смачніша, і він це визнає (див.п.8)
Хвець-тець
• 14 сентября 2014
Ответ дляЖдушечка
Так а как ваш муж считает правильным?
він - ЗА зодинниковою стрілкою
я - ПРОТИ
при чому, увесь процес - я ПРОТИ, а останнє коло - ЗА (’контрольно-завершувальне’), все автоматом
я - ПРОТИ
Всех анонимов аноним• 14 сентября 2014
Ответ дляХвець-тець
він - ЗА зодинниковою стрілкою
я - ПРОТИ
Скажите ему что ОН делает неправильно, нужно К СЕБЕ, чтоб все шло к нему в руки )))
Хвець-тець
• 14 сентября 2014
Ответ дляХод конём
а по теме.пью чай без сахара
я досі сиджу в ступорі...от реально...
Хвець-тець
• 14 сентября 2014
Ответ дляВсех анонимов аноним
так опитування показує, що він у більшості
виходить, більшість робить невірно??
у Вас перевірені джерела інформації??
виходить, більшість робить невірно??
у Вас перевірені джерела інформації??
Хвець-тець
• 14 сентября 2014
Ответ дляMVPast88
автор, только что пила кофе и размешиваю тоже против как и Вы)))))
Ревнивая жена• 14 сентября 2014
я сегодня варила суп и словила себе на мысли, что всегда мешаю его против часовой стрелки и не могу мешать по часовой
.
хотя когда-то смотрела передачу об этом но не помню как правильно
.
. хотя когда-то смотрела передачу об этом но не помню как правильно
.
Хвець-тець
• 14 сентября 2014
Ответ дляРевнивая жена
.
Ви вважаєте, що це вплине на смакові якості? правильно чи неправильно - головне саме дійство, хіба ні?
Хвець-тець
• 14 сентября 2014
Ответ дляФрикаделька
а почему нет ответа - поочередно в разные стороны помешиваю?
навряд чи Ви почергово помішуєте в каві, а от при приготуванні страви - так, почергово краще)
думаю так: напій (кава/чай) калатаєте машинально, страву калатаєте свідомо (щоб не підгоріла, або перемішати складники) - тому є різниця
мене цікавив той ’автоматичний’ процес
Фрикаделька• 14 сентября 2014
Ответ дляХвець-тець
мене цікавив той ’автоматичний’ процес
я по часовой.
а вот дочка - так пару оборотов, потом обратно.
как раз читала эту тему и наблюдала за ней
Хвець-тець
• 14 сентября 2014
Ответ дляМиссис Буркул
очень глупый вопрос
яка Ви нудна
мали таке непереборне бажання висловитися?
Миссис Буркул• 15 сентября 2014
Ответ дляХвець-тець
яка Ви нудна
Просто даже не имела понятие,что на такое надо обращать внимание.Как попало размешиваю.