Riki_tiki_tavi• 18 сентября 2014

Якщо малюк суші-ман - з чого можна приготувати?)

Мій менший малюк дуже любить суші.
Я під час вагітності дуже часто готувала їх, от він і любить) Але даю йому тільки рис, огірок, сирну начинку. Рибу виймаю, норі також.
І от сьогодні подумала собі - з чого можна було б робити суші, щоб було безпечно для малюків? Хтось може має власні рецепти? Рис він вільно їсть неприправлений оцтом, тому з цим проблем нема.
А от що ще всередину?
Буду вдячна за ідеї)
nata_bmart• 18 сентября 2014
а навіщо ви норі виймаєте?))) це ж саме там корисне))в мене дочка навпаки просить тільки норі і рис)))
Li_s• 18 сентября 2014
Скільки дитині?
xxxenya• 18 сентября 2014
Постою послушаю, мой старший такой же ( 6 лет). Ещё и фанат имбиря))
bonfason.com.ua• 18 сентября 2014
Курочку
автор Riki_tiki_tavi • 18 сентября 2014
Дитині 2 роки))
О, я не знала, що норі можна, боялась, щоб не вдавився)))
М@t@nya• 18 сентября 2014
Авокадо туда, ощные как то пробовала тоже думаю можно
М@t@nya• 18 сентября 2014
Овощные, опечаточка)
xxxenya• 18 сентября 2014
Ещё и подсел на салат из ярко-зелёных водорослей (как его там). Капец, ну и дети
автор Riki_tiki_tavi • 18 сентября 2014
а я навіть не помітила опечатки))
дякую, дівчата)))
автор Riki_tiki_tavi • 18 сентября 2014
Ответ дляxxxenya
То який салат? не з морської капусти?))
nata_bmart• 18 сентября 2014
а я як не пробувала різні начинки - нічого не проходить)) тільки норі та рис))) при чому може з’їсти пару ролів сама)))
автор Riki_tiki_tavi • 18 сентября 2014
Ответ дляnata_bmart
оо, то можете не заморочуватись принаймні )))
але напевне хотілося б трохи урізноманітнити, якщо самі любите))
в мене старша доця на запах їх не переносить, бо коли з нею вагітна ходила, то я ще не пробувала навіть їх)
а з малим об,їдалась, то його аж трусить, коли бачить))
marytana• 18 сентября 2014
У меня дочка любит рол - водоросли, рис и огурец
xxxenya• 18 сентября 2014
Ответ дляRiki_tiki_tavi
То який салат? не з морської капусти?))
Нет, он как тоненькая вермишель стеклянно-салатовая с ореховым соусом и кунжутом. Водоросли не люблю, поэтому описываю на глаз.
bonfason.com.ua• 18 сентября 2014
Крабовые палочки,хотя они могут быть плохого качества
nata_bmart• 18 сентября 2014
Ответ дляRiki_tiki_tavi
та нє, собі ми робимо різні)))))))) а от для дочки тільки такі)
а останнім часом дуже люблю адигейський сир в норі, обсмажую в темпурі, з соусом - протсо пальчики оближеш)))
karinaanik• 18 сентября 2014
Я делаю ребенку с нори, и паровой рыбой или курицей, часто ложу огурец, листья салата, помидор. Мой очень любит, мы и сами с мужем часто едим такой вариант суш.
wladetta• 18 сентября 2014
огурец, яйцо, мягкий сыр типа филодельфии тоже можна, рыбу приготовленную, напимер минтай, судак, авокадо
bonfason.com.ua• 18 сентября 2014
Морковку с огурцом и авокадо
Надя_П• 18 сентября 2014
а если ту же рыбу приварить, например, или запечь. и использовать с суши.
автор Riki_tiki_tavi • 18 сентября 2014
Дівчата, всім велике дякую за ідеї!)
будем експериментувати)
sportag• 04 октября 2014
Ответ дляxxxenya
Он называется Хиши. У меня дочки обожают и его и морскую капусту. Полезно, все таки йод)