Кідстаффівці з Академмістечка, ви ще не спите?
Справа є надважлива і термінова! ПРОЧИТАЙТЕ самі та ПЕРЕКАЖІТЬ сусідам і друзям, спробуйте долучити їх до флешмобу.
ТРЕБА ЦИГАРКИ, БАТАРЕЙКИ та ПРОТИЗАСТУДНІ ЗАСОБИ!!!
ЦИГАРКИ в пріоритеті, на вагу золота у військових.
У вівторок посилку воякам відправляю. Є трохи теплого одягу, білизни. Поїде до них і великий ящик кави. Майже десяток мобілок. Добрі люди поділились кросівками, шкарпетками - всього потроху.
Але дуже-дуже потрібні ЦИГАРКИ та БАТАРЕЙКИ, поки що менш актуальні ПРОТИЗАСТУДНІ, але ненадовго.
Є пропозиція! Давайте кожен, хто палить, купить пачку ЦИГАРОК. Хто не палить - ПАЛЬЧИКОВІ БАТАРЕЙКИ. А хто за здоров"я - хоча б кілька пакетиків ПРОТИЗАСТУДНИХ ЗАСОБІВ швидкої дії. Переберіть свої аптечки, будь ласка.
Як передати? Дуже просто!!!
В ПОНЕДІЛОК о 18.00 та у ВІВТОРОК о 14.00 буду чекати всіх, хто готовий долучитися до нашого місцевого флешмобу, біля ФОРИ на вул.Доброхотова.
Хто боїться мене не впізнати або в цей час незручно - телефонуйте, домовимось.
Кому зручніше допомогти грішми - скиньтесь між собою та хай хтось один купить та передасть.
Як хтось ще й з малюнком дитячим прийде - того особисто розцілую!
Як передати? Дуже просто!!!
Светлана Давид• 21 сентября 2014
Лєна, напиши номер карти в ЛС. Приїхати не зможу, дуже далеко.
Завтра трохи закину.