22 сентября 2014

не могу зайти в контакт, у кого такое было???

Ввожу пароль, а мне высвечивает ето уведомление, хотя дата и время на коме норм.

"Не вдається пройти авторизацію по захищеному з´єднанню. Найчастіше це відбувається, коли на Вашому комп´ютері встановлена ​​неправильна поточна дата і час. Будь ласка, перевірте налаштування дати і часу в системі і перезавантажте браузер." Что делать?
Белый Лосик 22 сентября 2014
перезагрузить браузер
MASHUNCHIK_BUKA 22 сентября 2014
тоже самое
автор Мандолина Бу 22 сентября 2014
Ответ дляMASHUNCHIK_BUKA
тоже самое
то как??? Простите плуг..я за крыла и открыла гугл...?