Привіт. В сина бронхіт, лікуємось вдома, під наглядом лікаря. Назначила компрес з димексидом, ношпою, водою, еуфіліном і супрастіном. Вдень прокинувся і з´явився запах з рота. Чи це від димексида чи від антибіотиків які ми приймаємо?
Некомильфо• 27 сентября 2014
Ответ дляBrizza
Паралельно цього симбілакт і лактофіт форте. Це можливо ацетон?
ацетон может подняться от высокой темп.
12 галюцинаций• 27 сентября 2014
стоматит может быть! кушает нормально или выплевывает еду? Запах хоть примерно опишите
nataly_tam• 27 сентября 2014
Запах может давать больное горлышко и дисбактериоз, тоже. Смотря что кушал накануне может болеет и плохо усваивается. Может мало пьёт.