Brizza• 27 сентября 2014

від чого запах з рота

Привіт. В сина бронхіт, лікуємось вдома, під наглядом лікаря. Назначила компрес з димексидом, ношпою, водою, еуфіліном і супрастіном. Вдень прокинувся і з´явився запах з рота. Чи це від димексида чи від антибіотиків які ми приймаємо?
Некомильфо• 27 сентября 2014
от кариеса до проблем с желудком

womanterra• 27 сентября 2014
димексид
автор Brizza • 27 сентября 2014
Зубки чисті, дитині 2 рочки. І шлунок в нормі
Кубик Рубика• 27 сентября 2014
Ответ дляНекомильфо
от кариеса до проблем с желудком
за один день?
Некомильфо• 27 сентября 2014
Ответ дляКубик Рубика
за один день?
антибиотики - дисбактериоз
автор Brizza • 27 сентября 2014
Ответ дляНекомильфо
антибиотики - дисбактериоз
Паралельно цього симбілакт і лактофіт форте. Це можливо ацетон?
Мааарковная• 27 сентября 2014
димексид в 2 года?!
Некомильфо• 27 сентября 2014
Ответ дляBrizza
ацетон может подняться от высокой темп.
12 галюцинаций• 27 сентября 2014
стоматит может быть! кушает нормально или выплевывает еду? Запах хоть примерно опишите

nataly_tam• 27 сентября 2014
Запах может давать больное горлышко и дисбактериоз, тоже. Смотря что кушал накануне может болеет и плохо усваивается. Может мало пьёт.
автор Brizza • 27 сентября 2014
Ответ для12 галюцинаций
їсть нормально, активний, температури немає. Я навіть не можу пояснити який запах, бо в самої закладений ніс