Колупалочка• 16 октября 2014
Як в Приват24 можна подивитись номере картки, на який пересилала гроші???
Відкриваю платежі...Вибираю його із списку, а він не відкривається...Допоможіть,будь ласка.
Гореотума• 16 октября 2014
Ответ дляbonamia
заходите в архив платежей и смотрите, кому отправляли
якщо не помиляюсь то видно лише кілька перших і останніх цифр.
Колупалочка
• 16 октября 2014
Ответ дляbonamia
а як зайти в архів???
Колупалочка
• 16 октября 2014
Ответ дляГореотума
номери уже не відкриваються
уже давно??? Я місяць назад відкривала...
Гореотума• 16 октября 2014
Ответ дляКолупалочка
я це давніше помітила. Хотіла оплатити за послуги, завжди з архіву витягувала дані, а одного разу не получилось. Довелось шукати рахунок заново
Гореотума• 16 октября 2014
Ответ дляbonamia
ну перед отправкой вы же видели кому отправляли, значит номер у вас был? там еще пишут ИФО получателя должно совпадать с тем. кто дал вам номер карты )))
Не показывает в архиве номер карты
Овчаренко Марина Юриевна
5178********8386
моя карта, как плательщика, тоже в таком формате отображается в архиве
Овчаренко Марина Юриевна
5178********8386
ПриватБанк• 17 октября 2014
Добрый день!
Просмотреть полный номер карты получателя Вы можете в архиве платежей при нажатии на кнопку ’Повторить платеж’. Вам будут показаны поля с полными номерами карт.
С уважением, ПриватБанк.
ПриватБанк• 17 октября 2014
Добрий день!
Переглянути повний номер картки отримувача Ви можете в архіві платежів при натисканні на кнопку ´Повторити платіж´. Вам будуть показані поля з повними номерами карт.
З повагою, ПриватБанк.