Зарядка для хачапури• 18 октября 2014
Питання фотографам!!
Хочу придбати фотоапарат! Бюджет до3000 грн!
Скажіть будь ласка на які параетри в першу чергу потрібно звернути увагу?? Можливо порадите щось оптимальне за співвідношенням ціна-якість. Перевагу надаю новим фотоапаратам. Дякую!
Распутница• 18 октября 2014
За таку суму професійну зеркальну камеру навряд чи знайдете. Я пару місяців тому також шукала, правда бюджет був до 4000, так і нічого не знайшла, бо все дійсно хороше починалось тоді від 5000 і вище, а зараз з новим курсом навіть не знаю...А якщо хочете звичайну мльницю, то вони всі приблизно одинакові, тому не гоніться за тим чим дорожче, то й краще...