Семена рукколы• 22 октября 2014
Не могла оплатити покупку на Аліекспрес через приватівську карту.Чому?
Сьогодні вперше хотіла спробувати замовити регланчик для доці,але чомусь не вдалося оплатити за нього.Вроді би вводила все правильно,але чомусь не оплатилось.Сума замовлення була маленька,4.28дол.Може в ниє є якась мінімалка.Оплату проводила з соціальної дитячої карточки.
СиренаФеоктистовна• 22 октября 2014
Так вроде ж запретили проведение каких-либо операций с социальными картами?..
СиренаФеоктистовна• 22 октября 2014
Ответ дляЛюдмиш@
А треба з інтернет карти...можна відкрити у Приват 24
Не обязательно... Обычная кредитная карта... У меня Виза приватовская...
СиренаФеоктистовна• 22 октября 2014
Ответ дляРяженка
я не змогла з інтернет карти
А лимит проверяли на оплату в интернет-магазинах? Там надо зайти в управление картами и глянуть на лимит...
СиренаФеоктистовна• 22 октября 2014
Ответ дляЖерица ночи
нужно поставить галочку в приват24 ’разрешить покупки через инет’
Татьяна Река• 22 октября 2014
зайдите в приват 24 и откройте доступ на интрнет оплату, или позвоните на горячую линию они подробно расскажут или обратитесь в банк. Если вы раньше с этой карыт не оплачивали. значит у вас не выйдет, надо открыть доступ
Семена рукколы
• 22 октября 2014
Дякую всім за відповіді.Мабуть все таки треба доступ відкрити.
Семена рукколы
• 23 октября 2014
Доступ відкрила,зараз знову буду пробувати оплатити.Дякую всім за підсказку!А то Хусейл оплачувала через доларову віртуальну карточку і все ок було,але зараз конвертувати долари не можна тому хотіла одразу з гривневої оплатити.