Малая Налегке• 23 октября 2014

Посилка з Китаю ще не приїхала,відправили 7/06/14

Дівчатка,зробила ще в червні замовлення з Хусейлу,вибрала доставку саму дешеву ,де трек не дають,а посилка досі не приїхала,диспут в Пейпалі відкривала минулого місяця,але то вже було запізно і нічого не вирішилося.Думаю вона вже і не приїде,а гроші теж ніяк не вдасться повернути,так? Чи могли наші на пошті перехватити її.В когось була подібна ситуація?
буреЛОМКА• 23 октября 2014
Я заказывала карго (это даже дороже и быстрее чем чайна) 21-го июня, и получила спустя 3,5 месяца. Такчто может еще доплывет Ваша посылка.

neoba• 23 октября 2014
Может и приедет. Китай - штука стремная, мне заказы и по 2 месяца шли. Я продавала куртку девочке, МЕСЯЦ посылка пролежала на почте, пока я не наорала на продавца, тогда он не поднял свою пятую точку и не выяснил, что там. Без трека - не заказываю никогда, с нашими почтами надо бдеть. Лучше переплатить тот доллар, да быть уверенной.
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 23 октября 2014
У меня трек был...Но прошел уже почти год,а посылка так и не дошла(( Диспут не успела открыть,дура.
автор Малая Налегке • 23 октября 2014
Та я зажвди вибирала доставку з треками,одного разу вирішила цю дешевшу спробувати і посилка доїхала десь через 6 тижнів.Тому замовила ще раз і прогоріла мабуть цоього разу,хоч би мої речі,а це я замовлення іншій людині робила...