напишите отзывы
Ответ дляЛюкса
Мы скоро будем носить. Я заказала 4т, куртка сейчас отлично, а вот полукомбез впритык, продала, заказала размер М, жду
Качество приличное вроде, тепленький. Как поведет себя на сильном морозе - не знаю, планирую еще брать Ленне
Добрый вечер! Лучше флисовый поддев купите. Ленне сейчас реально цены не сложат
У нас був картерс чорна куртка в білий горох і рожеві штани. Купляла думала будем носити листопад і березень, а реально проносили з кінця жовтня до кінця березня. Коли сильніші морози вдягали фліску. В нас на ту зиму був ще дуже теплий кіко доніло то він реально пролежав вдягнули 3-4 рази і все. Бо картерс легший і зручніший. В машинці супер переться і швидко сохне.