Барышня_Смольный• 29 октября 2014
За скільки би Ви купили такі чоботи?
Фірма Welfare.
Шкіра, б/у 2 рази.
Купляла дуже дорого, тут вже виставила їх давно, але довго не продаються, а місця займають купу(
Підкажіть за скільки би Ви такі купили?
Шкіра, б/у 2 рази.
Підкажіть за скільки би Ви такі купили?
Борода• 29 октября 2014
мне фасон не нра, тонкая подошва и цвет уже не актуален. Гривен 200 максимум и то на любителя
Асталависта бэйби• 29 октября 2014
а який це розмір? виглядають дуже великими, може розмір не ходовий
Все знаю вдоль и поперек )• 29 октября 2014
Страшненькие они.И с виду им лет 20
Такое в начале 90х носили
ИМХО
Такое в начале 90х носили
ИМХО
Аноним Секретарь• 29 октября 2014
Ответ дляБорода
плюсуюсь.
Барышня_Смольный
• 29 октября 2014
Ответ дляМэри Попкинс
Барышня_Смольный
• 29 октября 2014
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
Страшненькие они.И с виду им лет 20
Такое в начале 90х носили
ИМХО
Такое в начале 90х носили
ИМХО
Може так і виглядають
Я не знаю що носили 20 років тому
Пэрисхилтонша• 29 октября 2014
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
Страшненькие они.И с виду им лет 20
Такое в начале 90х носили
ИМХО
Такое в начале 90х носили
ИМХО
Каравай-каравай• 29 октября 2014
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
Страшненькие они.И с виду им лет 20
Такое в начале 90х носили
ИМХО
Такое в начале 90х носили
ИМХО
ох и старушка вы_)) я и не знаю что носили 20 лет тому назад в колыбельке была
я Кукарача• 29 октября 2014
Ответ дляБарышня_Смольный
Може так і виглядають
Я не знаю що носили 20 років тому
Я бачила неданво дівчину якій 25 в таких шузах довгоносиком що я була в шоці)))
Остановщица• 29 октября 2014
Ответ дляя Кукарача
Удалено администрацией...
автор має за ціль їх тут продати, а не поставити скільки їй потрібно
Просто Мария• 29 октября 2014
Подарите мне! Как раз мой размер
... И обуть мне нечего... до сих пор в туфлях хожу(
я Кукарача• 29 октября 2014
Ответ дляПросто Мария
Подарите мне! Как раз мой размер
А ху-ху не хо-хо )
Просто Мария• 29 октября 2014
Ответ дляя Кукарача
А ху-ху не хо-хо )
Вижу умом не блещете!
Могу Вам словарь подарить! Я не жадная.
я Кукарача• 29 октября 2014
Ответ дляПросто Мария
Вижу умом не блещете!
Могу Вам словарь подарить! Я не жадная.
Собі подаруйте)
Шиворот Навыворот• 29 октября 2014
за 700 грн такое никто не купит. ну и что, что вы их купили за 1600 (я в этом очень и очень сомневаюсь)? к 700 еще 100-200 доложи и купи новые, намного лучше и красивее.
Барышня_Смольный
• 29 октября 2014
Ответ дляШиворот Навыворот
Зайдіть на сайт цієї фірми
і гляньте які там ціни.
Чоботи куплялись не цього року, тому ціна 1600 цілком реальна. Там завжди було дороге взуття, і навіть зараз зі скидкою під 2 тис.
У welfare в осовному взуття для жінок середнього і старшого віку, відповідно і моделі такого плану, хоч мені лише 25, але такі я купила. На кожен товар свій покупець, як то кажуть
і гляньте які там ціни.
Шиворот Навыворот• 29 октября 2014
Ответ дляБарышня_Смольный
Зайдіть на сайт цієї фірми
і гляньте які там ціни.
так вы не сравнивайте свои башмаки и представленные сейчас на сайте. да и вы сами признаете, что куплены не в этом году, значит цена явно у вас завышена.
Барышня_Смольный
• 29 октября 2014
Ответ дляШиворот Навыворот
У мене чек є в коробці з чоботами, тому давайте, не розказуйте мені про завищену ціну!
я Кукарача• 29 октября 2014
Ответ дляБарышня_Смольный
автор закрийте тему і робіть як собі забажаєте ,тут нема з ким радитись!
Шиворот Навыворот• 29 октября 2014
Ответ дляБарышня_Смольный
ну вы тогда тоже тему закрывайте, и не рассказывайте что и кому делать. в данный момент можете получить жалобу, за рекламу своего товара. и не надо ля ля тут писать, что вы аноним. на фото есть ваш номер и легко находится объявление в продавалке.
Барышня_Смольный
• 29 октября 2014
Ответ дляШиворот Навыворот
Блін, завтикала(( Я думала ви через гугл знайшли оголошення.