Ms. Iphone• 06 ноября 2014
чи реально знайти маму? хто біля 5 пологового живе, може бачили
2 листопада 2014 року приблизно о 16:30 до приймального відділення 5-го пологового будинку Києва прийшла жінка з дитячою коляскою. Постояла у черзі, потім попросила людей приглянути за дитиною, поки вона ненадовго відійде. За півгодини люди почали хвилюватися, та жінка все не поверталася. На допомогу покликали медичний персонал пологового будинку. Дитину оглянули та, так і не дочекавшись появи мами викликали міліцію та відправили знайду у дитячу лікарню. Зараз жінку розшукують правоохоронці.Дитина – хлопчик. Йому приблизно 3-4 місяці, Доглянутий. Одягнений у все чисте.
Зі слів людей, які наглядали за візочком, жінка, яка залишила маля, виглядає на 25-27 років, приблизно 160-165 см на зріст, худорлявої статури, має темне волосся.
Була одягнена у темну довгу куртку по типу пуховика, на голові кепка темного кольору.
Просимо допомогти в розшуку жінки, яка, можливо, є мамою дитини або посприяти у пошуках родичів немовляти!
Прочитала і вжахнулася, дуже вже не типово ´підкинули´. В такому віці, чиста доглянута дитина... Маму треба знайти, щоб хоча б написала відмову.
Можливо, ті хто живуть навколо 5-го пологового, бачили цю дитину з мамою..? В поліклініках району теж мабуть можна узнати про дітей цього віку.
Борода• 06 ноября 2014
Может с ней что-то случилось, под машину попала и сейчас в больнице? Так хочется верить что она не специально малыша подкинула...
котопёс• 06 ноября 2014
Я тоже не думаю что подкинула. Ее же столько людей видело.
Скорее всего что то случилось.
Вам телефонограмма• 06 ноября 2014
даже если подкинула, так хоть в людном месте, а не в мусорный бак, но думаю, что случилось что-то.
Черепаха Тортила• 06 ноября 2014
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-683388
тоже вчера создала тему с надеждой, что может кто узнает малыша, огда и мама найдется его
Фокус-Покус• 06 ноября 2014
Ответ длякотопёс
Скорее всего что то случилось.
а Вы часто в поликлинике (или либо где) оставляли коляску посторонним людям ’присмотреть’?
Лично я никогда.
Фрикаделька• 06 ноября 2014
Ответ дляБорода
Я тоже так подумала(((
Партизанка• 06 ноября 2014
Я вчера в поликлинике была на социалистической,там тоже ребеночка оставили((
Выступаю Я.• 06 ноября 2014
оставила, подкинула- никак иначе, вот что её побудило совершить такой поступок- это другое дело.
Лично я никогда не оставила бы ребенка с незнакомыми людьми.
И почему именно в роддоме? В приемном отделении? Это сделано нарочно.
Подметайло• 06 ноября 2014
блин-там Бог деток не дает,а эти оставляют! А что б усыновить такого крошку сначала нужно найти родственников ,лишить их родительских прав и только тогда запустят процесс усыновления