Прикуси Язык• 09 ноября 2014

Platinum Bank гроші в кредит -дайте пораду

Хочу взяти гроші в кредит щоб закрити інший кредит,так сталось що змушена так зробити(Хочу знати чи мені дадуть добро в цьому банку .чи потрібно довідку про доходи,одним словом де можна скористатись такою послугою,буду рада інформації
Глаголица• 09 ноября 2014
Очень дорогой банк. Переплата почти в 2 раза. Просто договор так замучен что непоймете даже.

автор Прикуси Язык • 09 ноября 2014
Ответ дляГлаголица
Я знаю що коли в людини є прострочений кредит ,ще одного вже не видадуть,я незнаю як в цій ситуацій поступити..дуже хочу закрити кредит,на жаль я поки не працюю,підробляю масажистом вдома,займаюсь продажами і в інтернеті ,справки про дохід немаю( Тому незнаю чи мені видадуть такий кредит чи ні?
Не фонарь• 09 ноября 2014
В платинум не берите!Здерут по полной!Я брала там кредит 5 тысяч-отдала 10
автор Прикуси Язык • 09 ноября 2014
Ответ дляНе фонарь
В якому банку я зможу взяти гроші без довідки про доходи щоб в історії не висвітчувало те що я маю прострочений кредит вже...