Послушная• 13 ноября 2014

Як ви плануєте свята? (повторюю запитання)

На день народження дитини ви купуєте святкову атрибутику в вигляді ковпачків на голову, дудочок, одноразового кортонного посуду з мультяшками і т. п.??? А на новий рік для себе і дітей купили б таке, чи щось подібне, як на фото?
Результат:
вже голосів: 25
17 (68%) Не витрачаю гроші на подібну дурницю.
2 (8%) Завжди влаштовую день народження яскравий з подібною атрибутикою
2 (8%) І на день народження і на новий рік купую
2 (8%) Люблю маскаради - і для себе і для дітей...
1 (4%) Купую такі речі лише на святкування різних свят в школі чи дитячому садочку
1 (4%) Цей новий рік планую святкувати в великій компанії, то не проти прикупити щось веселе
a1a1a1• 13 ноября 2014
как Бог даст! ничего не планировали еще
поваренок• 13 ноября 2014
домой нет, маску в прошлом году в школу покупали. На ДР тоже не покупаю такого ничего, могу купить шарики, плакат какой-то прикольный, растяжку.
вАлнуюся сильнА• 13 ноября 2014
Не люблю маскарад, не люблю не естественное, не здоровое и не искреннее веселье!
Люблю спокойные семейные праздники, люблю душевные встречи друзей (именно друзей, а не знакомых). Рабочие корпоративы посещаю только по необходимости.