Жена миллионера• 13 ноября 2014

Дитячий садок.Підкажіть...Мами зайдіть будь-ласка....

Моєму синочку 2,5 роки...в вересні пішов у садок, 3 дня походили і місяць боліли, в перших числах жовня пішли - походили 5 днів і місяць боліли(((((((((((((((((((((((((всі дітки за цей час привикли, а мій як і тоді плакав, зараз теж...не хоче йти...раніше тих 8 днів був по пів дня до сну....а вчора прийшли після лікарняного 1-й раз і вихователька сказала, щоб оставить на сон і навіть до 5 вечора, щоб поїв з усіма....Розказала, що не дуже плакав, хникав, і поспав навіть, трохи їв, правда з допомогою....А сьогодні інша вихователька (міняються), вона дуже пасивна, їй поменше б дітей водили, вони з ними не сильно гуляє, не сильно займається....сказала набрать перед сном, бо як буде плакать щоб я забрала.....ну що це привикання???день буде спать, а день дома???він так довго не зможе привикнуть...Підкажіть, що робить...Просто 1 день хароша вихователька, з якою він менше плаче, а другий день інша - дуже пасивна....Підкажіть, що робить...
Петросянша• 13 ноября 2014
Всегда считала, что до трех в сад рано(((
Если есть возможность - может, еще чуть дома посидите? Если нет - то водить по полдня пока не привыкнет, вне зависимости от воспитателя.

Фрекен бок• 13 ноября 2014
поставьте себе цель - приучить ребенка, если уж решили спать, то спите. Воспитатель не имеет права выгнать дитя с садика. Делайте так как удобно вам
автор Жена миллионера • 13 ноября 2014
мені просто скоро на роботу виходить, треба, щоб привик....і не знаю, що робить...просто в групі були дітки,які і більше плакали і вже привикли..це ж неправильно що 1 день він буде спать, а на 2-й буду забирать додому...він же довше привикать буде...
ЛолитаНеРазлита• 13 ноября 2014
это кто как привыкает...моя 4 дня плакала, а сейчас ходит, все ок.
подружка месяц повила и месяц плакал ребенок (при маме)...мама уходила, все отлично....
Лыжи со вспышкой• 13 ноября 2014
Не идите у воспитателя на поводу. Скажите, что у вас дела, придете в 4, после ужина. Просто поставьте перед фактом. Я в шоке от таких работников.
ЛолитаНеРазлита• 13 ноября 2014
Ответ дляЖена миллионера
а, неправильно...ребенок ищет слабые места...и пока не поймет, что это его работа и обязаности, будет давить на жалость, хватать Вас за ноги, волосы, шею...кричать...и т.д....надо перетерпеть
Разгуляшка• 13 ноября 2014
Я теж думаю, щоб Вам треба бути наполегливою. Якщо вже вирішили ходити в садочок, а не тримати місце і залишати на сон, то залишайте кожен день. Ідеальні варіанти добрі виховательки та нянечка - це дуже рідко. А сльози будуть в будь-якому випадку. Тільки від цього залежить, на який час вони розтягнуться.
ЛолитаНеРазлита• 13 ноября 2014
Скажите, что не сможете забрать, Вы на работе....если будете так забирать, ребенок не привыкнет...
я на второй день на целый день оставила уже....малая и за ноги хватала и кричала...потом мы с ней договорились, что я буду на скамеечке сидеть, домой не поеду, вечером заберу )...Она знала, что я рядом, на скамейке и все ок...(ну, Вы же понимаете, что я дома была)
Гопница-Советчица• 13 ноября 2014
Я Вам скажу про виховательку, якщо вона не сильно гуляє, не сильно займається, і взагалі все не сильно, і якщо нею незадоволенні більшість батьків її можна змінити. В нас так сталося через півроку, як діти почали ходити до садочка. Зараз чудова вихователька, а няня яка , так з дійтьми спілкується, що не кожна мама ще так буде говорити зі своєю дитиною.
Вихователю звичайно легше коли меньше дітей. В мене також так починалося, ще з минулою вихователькою, поки я не сказала, що дитина вже скоро звикне ходити до сну, потім буде ще важче.

автор Жена миллионера • 13 ноября 2014
дякую вам усім)))))
Чупокабра• 13 ноября 2014
В первую очередь Вы должны решать когда забрать, если начали оставаться на сон, то нужно теперь после сна и забирать, по крайней мере пока хорошо не привыкнет
Tanya-mama• 13 ноября 2014
не хвилюйтесь,будете спокійні ви і дитині буде легше. Мій син ходить другий рік до садочку,почав їсти через три місяці і то тільки суп/борщ. не спить і досі ,каже просто лежить.виховательки дві в один день позмінно.одну любить а від іншої тремтить,але нічого не поробиш.
снідаємо і вечеряємо вдома,терпить.бо в садочку навіть хліба не візьме з чайком (
а Вам хочу сказати- наберіться терпіння,звикне з часом,ми мами бачимо ситуацію з іншого боку,в группі у всіх діток положення однакове.