черная мамба• 14 ноября 2014
Дівчата, хто може розтолкувати сон
В дійсності я живу в приватному 2х поверховому будинку, порша не маю ))) Знаю по собі, що сни в моєму житті щось говорять, тільки завжди то бачу після якоїсь події...
Сниться другу ніч поспіль такий сон. В моєму будинку, мужчина років 30 винаймає кімнату під офіс. Сам будинок 2-поверховий, частину 1го займає гараж, і коли я знаходжусь в гаражі, його офіс наді мною, а коли на 2-му поверсі, то нижче поверхом...а коли виглянула у вікно, біля воріт стояв його білий порш. Сам мужчина досить спокійний і постійно був зайнятий своєю роботою.
черная мамба
• 14 ноября 2014
Ответ дляЧерепаха Тортила
пустой сон...
щось мені так не здається
Вечно недо...• 14 ноября 2014
также думаю, что ничего значимого. Откуда-то засел Вам в подсознание этот образ, то ли в фильме видели, то ли на улице мельком, то ли в книге.
Бюст Березуцкого• 14 ноября 2014
простите,но сон не очень благоприятный,и не нужно его разгадывать.всего хорошего.
забудьте этот сон
черная мамба
• 14 ноября 2014
Ответ дляБюст Березуцкого
забудьте этот сон
мене тепер ще більше цікавість розпирає ))
Бюст Березуцкого• 14 ноября 2014
Ответ длячерная мамба
он не исполнится)))т.к.Вы посмотрели утром в окно,раньше чем заговорили)))
черная мамба
• 14 ноября 2014
Ответ дляБюст Березуцкого
ну якщо, щось погане, то хай краще не здійснюється )