Можливо хтось хоче і має можливість подарувати зимову куртку і штани на хлопчика 110 р.Буду вдячна любому.Нам до садіка дойти і додому.
Ответ дляNATALY
У меня есть куртка красно-синяя, рост кажется 110 см. Нам отдали, но мы так и не воспользовались до сих пор. Посмотрю и отпишусь. Фото конечно добавить могу, но куртка будет мятая т.к. хранится в вакуумном пакете.
Ок.А укрпоштою зможете відправити? Оплачу перед відправкою на карту.