Душка-свекровь)))• 19 ноября 2014

Які кроси взяти дитині 5 років?

Я схиляюся до шкіряних, але переживаю за якість(((
Результат:
вже голосів: 14
10 (71.43%) європейського виробництва, але текстиль +шкірзам
4 (28.57%) повністю шкіряні, але незрозумілого китайського походження - лілін шуз
Eschi• 19 ноября 2014
Завжди беру з кожзама Всет одно нога швидко росте Поки виросте кроси не встигають убитися Якщо Вам для дівчинкии -у мене є нові на 5-6 років , пролетіли з розміром - напишіть в лічку, скину фото

Улыбчик• 19 ноября 2014
Кожаные. Фабричный Китай хорошего качества. От кожзама будет потеть ножка. Европейские марки тоже Китай отшивает, так что зачем платить больше.
Eschi• 19 ноября 2014
Почему от кожзама будет потеть нога? Кожа китайскя тоже может быть некачественная. Я такую кожу на рынках вижу, что лучше кожзам Я покупаю кожзам известных марок Например B&G никогда не подводили
чиполино• 19 ноября 2014
есть европейское качество и в коже.... а какой размер и бюджет?