Хочу в БАНю• 19 ноября 2014
девочки помогите с украинским 3 класс
Надо подобрать перевірне слово до слова триває. Ничего в голову не приходит, да и гугл что-то молчит. Спасибо всем заранее.
Я_поехала• 19 ноября 2014
Ненаголошені [е], [и] та [о],що не перевіряються наголосом
Пишемо и в кореневих буквосполученнях -ри-, -ли- у словах:
Бриніти, гриміти, дрижати, кривавий, криниця, тривати, тривога, глитати
або
У відкритих складах -ри-, -ли- у власне-українських словах пишеться и: кришити, бриніти (хоч бренькати), гриміти, дрижати, кривавий, криниця, стриміти, тривати, тривога, триножити, блищати, глитати.
або
Скромняшка• 19 ноября 2014
мені здається, тримати і тривати різні дієслова. І все життя думала, що перевірочні слова лише в російській, в українській як говоиться - так і пишеться. Не закінчити мені 3й клас школи....
Хочу в БАНю
• 19 ноября 2014
Ответ дляDashaSova
Витримка, тривалисть
ударение должно падать на И , подходит ’затримка’, но разве правильно