Шопингмонстр• вчера в 14:58
Хто так виходив заміж? Як склалось в подальшому?
4есотка• вчера в 15:01
Краще вже донор сперми, ніж так. Чоловік міг би знайти своє кохання і бути з тією, яка його дійсно кохає, в не використовує
Хочу в БАНю• вчера в 15:02
Если она и дальше будет вести себя как эгоистка, муж рано или поздно прозреет и уйдет как она и планировала )
Бочка порохУ• вчера в 15:02
Ответ для4есотка
Що ви їх жалієте тих чоловіків, вони нікого не жаліють.
Не прохожу мимо• вчера в 15:05
не знаю таких. але з головою цієї нещасної точно не в порядку. Травма. Вона ненавидить чоловіків.Це або ображена батьком,або по життю такі зустрічалися. Для мене дитина не головне. дитина народилася ,виняньчив і відпустив. і на старості ти лишилася сама, бо дитина твоя не зобов´язана сидіти біля тебе і доглядати. вона не твоя власність,не нянька доглядальниця. вона може допомогти, але тримати її біля себе - ні. А от чоловік хороший як раз до старості, разом старіти,разом бути. такі потім ту дочку чи сина задовбуть. бо дитина виросте,матиме свою сім´ю.але така маманя ,для якої її дитина -увесь світ, жити не дасть і буде лізти як та очмана
Бочка порохУ• вчера в 15:02
Ответ дляХочу в БАНю
Туди йому і дорога значить
Гарбузик• вчера в 15:02
А чого така класна красуня народила аж в 40 ще й вийшла заміж за кого-небудь, той коментатор не написав?
Гарбузик• вчера в 15:06
Ответ дляБочка порохУ
То вам просто інші не попадалися, то ви й не знаєте, як буває
Чарівне зіллячко• вчера в 15:03
Як склалося у подальшому, можна дізнатись лише випадково. Ніхто особливо не афішує, що вона у 50 мати-одиначка із дитиною що у 3 клас ходить
Бочка порохУ• вчера в 15:03
Ответ дляНе прохожу мимо
Навіщо? А самій старіти хіба не краще?
Бочка порохУ• вчера в 15:05
Ответ дляГарбузик
А як буває - ідеально - лише в романах і кіно
Стебель березы• вчера в 15:06
Судячи з того коменту у жіночки не все ок з головою,та немає абсолютно ніякої поваги навіть до себе,я вже не кажу до чоловіка,як отей розплідник,аби під кого..аліменти їй мля
Жінки на грані відчаю і бажання стати матір´ю будь-яким методом та за будь-яку ціну - багато в чому зроблять помилок, через нестабільну психіку. І постраждає якраз дитина.
Не має бути крайнощів, і перекосів. Якщо вона себе в своєму віці сприймає адекватно, значить є шанси знайти адекватного чоловіка для створення сім´ї, а не тільки для забору сперми.
Бігати за штанами за першим ліпшим інокентієм - так собі. Щодо чистоти генів, і налаштування виховувати самій, то можна і донорство. Проте, дитина виросте, і оця брехня про тата який десь дівся, не додасть мамі плюсів.
В мене є родички які накрутили історій про батьків своїх дітей. Діти виросли, задали прямі питання, а відповідати нема чого.
Не прохожу мимо• вчера в 15:08
Ответ дляБочка порохУ
Навіщо? А самій старіти хіба не краще?
звичайно ні. ви не бачите старих бабусь ,які самі? нема кому і хліба принести. все ж таки одна це не вдвох. особливо коли тобі 75,80р і вище. в мене баба була сама, бо чоловік помер рано. Це дуже погано самій. ДУЖЕ. вдвох легше завжди,якщо,звичайно,половина не тяжко хвора. а одна це погано,і на старості це дуже відчується.це норм поки молодий стрибаєш
Сиреневая цапля• вчера в 15:07
Какой ужас. Нет. Я выходила замуж по любви, детей рожала от любимого человека и сейчас живем в любви. Не представляю чтобы использовать человека просто как донора спермы.
Что же она, если такая класная и самодостаточная вышла замуж ради алиментов ’вдруг что’. Женщины, которые хотят детей, но им не нужен мужчина, как правило не надеются на чьи-то алименты
Хочу в БАНю• вчера в 15:07
Ответ дляБочка порохУ
Туди йому і дорога значить
А ребенок чего должен быть рожден в неполноценную семью
Она потом и на ребенке будет отыгрываться нехило
Гарбузик• вчера в 15:08
Ответ дляБочка порохУ
Ідеально так, не буває
Але ж і не так все погано, я ви пишете. Різні чоловіки бувають. І навіть такі, які турбуються про своїх дружин
100pudov• вчера в 15:10
Тупая надуманная ситуация. Обычно женщины стремятся рожать в браке с надежным мужчиной. Алименты-такое себе.
Міряю від одиниці• вчера в 15:12
Ответ дляГарбузик
Да потому что красавица только на словах
Бочка порохУ• вчера в 15:17
Ответ дляХочу в БАНю
Скільки мудаків, зараз особливо, кидають дітей, роблять сім´ї неповноцінними, то це ок?!
курасаны• вчера в 15:25
Ответ дляНе прохожу мимо
Ох ти Боже. Це що, нормальна людина сюди випадково забрела?)?
Ну готуйтеся, зараз вам розкажіть про мужики кАзли.
Якщо що... Багато років прожила з чоловіком який мене любив, справді любив. І дитину виростили. Нормальний хлопець, без отих закидонів...
Гарбузик• вчера в 15:29
Ответ для100pudov
Ну чого? Багато жінок мріють про дітей
В мене подруга вийшла заміж за чоловіка, у якого вже було двоє дітей, яким він фінансово допомагав, але не спілкувався з ними взагалі і який категорично не хотів дітей. І попереджав її про це одразу. Вона спочатку не хотіла, а пізніше захотіла. І народила в 44 роки, він її покинув, в шлюбі були 15 років. А їй все одно, вона рада, що дитина є. Квартиру залишив, гроші дає, але з дитиною, як і з іншими двома не спілкується.
Фоточки нема• вчера в 15:37
Ответ для100pudov
В ідеальному світі всі жінки знаходять надійного чоловіка і рожають вчасно.
В реальному житті чого тільки не буває.
Шлюб за розрахунком не така вже і рідка ситуація.
В реальному житті чого тільки не буває.
Пліткарка• вчера в 18:22
Желание данной женщины иметь ребенка конечно похвально, но этот сценарий передается из поколения в поколение и ничего хорошего ребенку не светит. Я встречалась с таким сыном матери, которая родила для себя-меня хватило на пару месяцев. Там такие установки в голове привиты, что мама не горюй. Моя сотрудница вышла за такого замуж-тянет все на себе и сказала, что детей иметь не хочет. Она единственная, кто прижился с ним, и то только потому что поставила ему ультиматум съехать от матери и сама оплачивает им квартиру. Мамкин пирожок не в состоянии заработать
Вбигудях• вчера в 22:33
Я вышла замуж,потому что хотела ребенка,но хотела родить в браке. И ещё очень хотела надеть фату. Это была идея фикс. Не могу сказать,что муж был расходным материалом. Я его любила. Он женился тоже,чтоб как у всех, семья и тд. На развод подала, на алименты нет.
Мы оказались разные и быт разрушил всё.
Фоточки нема• сегодня в 07:00
Ответ дляВбигудях
Мы оказались разные и быт разрушил всё.
А чому на аліменти не подавали?