Карусель-весель• 10 апреля в 11:35
Українських дітей та молодь готуватимуть до нацспротиву
Українських дітей та молодь готуватимуть до війни та нацспротиву: буде створено спеціальні центри підготовки, — Зеленський підписав закон
Цей закон запроваджує нову модель підготовки, яка інтегрується в освітній процес на всіх рівнях — від середньої до вищої освіти.
ФруктЕщеТот• 10 апреля в 12:31
Ответ дляЦідило правди
У них и войны нет. А у нас есть.
Війна це не привід тягнути дітей на полігони та робити з країни військовий табір.
Цідило правди• 10 апреля в 12:35
Ответ дляФруктЕщеТот
Це привід навчити дітей поводитись під час вибухів, надати першу допомогу, розгледіти або розпізнати міну, знати що можна чіпати, а що ні і так далі
Це не про стрільбу, в про вміння себе захистити.
ФруктЕщеТот• 10 апреля в 12:36
Ответ дляЦідило правди
Це можна дати на уроках, я не знаю чи є зараз БЖД, а не окремий предмет, полігони, де будуть навчати воювати, стріляти, вбивати, тактику і найголовніше промивати мозок щодо захисту держави.
Цідило правди• 10 апреля в 12:39
Ответ дляФруктЕщеТот
Ви не в собі. Дітям зброю не дадуть.
Не так це просто хоча б провести документально.
А на полігонах - якщо буде типу як у мене в школі була Дарниця - я тільки за. Бо нас в польових реальних умовах ччили що і як робити. І мені це згодилось, нажаль.
Пасти Ла• 10 апреля в 12:43
Ответ дляЗакусенец
а трындели про противника типа там в школах ввели такое обучение...
Когда один человек долго остаётся у власти, каким бы хорошим он не был рано или поздно превращается в тирана. Рашка до этого уже дошла, а мы догоняем.
ЛісАпетная• 10 апреля в 12:44
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Ненависти к кому?
Ну есть вариант быть как белорусь.
Что не так с Белорусью?
ЛісАпетная• 10 апреля в 12:49
Ответ дляЦідило правди
Не поздно ли спохватились?
Куплю орехи• 10 апреля в 13:04
все кто вывез детей из этого пи***ца срочно побежали паковать чемоданы назад )))
пора создать новую тему ’девочки кто за границей вы планируете возвращаться?’
Карусель-весель
• 10 апреля в 13:05
Ответ дляКуплю орехи
Манька уже в процессе, скоро выродит тему
Лінива, не каюсь• 10 апреля в 13:22
Ответ дляФруктЕщеТот
А бойскауты, а пластуны в Польше - это плохо? И кстати, в моем детстве ни на какие полигоны мы не ездили. Собрать-разобрать авомат, стоевая подготовка, умение одевать противогаз
И самое нужное, то что много раз пригодилось в жизни - медицинская подготовка
Лінива, не каюсь• 10 апреля в 13:23
Ответ дляФруктЕщеТот
Та дались вам эти полигоны! Всё проводится в школах
Сиреневенькая• 10 апреля в 13:26
Ответ дляЛінива, не каюсь
законопроект прочитайте)))
Лінива, не каюсь• 10 апреля в 13:28
Ответ дляСиреневенькая
законопроект прочитайте)))
ключевое слово проект. Какие полигоны? все разворуют на стадии фундамента и занятия будут в школах, на стадионах
Цідило правди• 10 апреля в 13:55
Ответ дляЛісАпетная
Не поздно ли спохватились?
Раніше теж вчили, тільки ніхто вчитись не хотів.
Брюнетка в Мармеладе• 10 апреля в 14:02
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Украина с такими соседями будет воевать постоянно с небольшими перерывами.
Эти знания пригодятся.
Иностранные языки, профессия, которая позволит им работать за границей - вот что реально пригодится, а не это
Брюнетка в Мармеладе• 10 апреля в 14:03
Ответ дляЦідило правди
«…готуватимуть до війни та нацспротиву: буде створено спеціальні центри підготовки».
Это вообще не то, о чем вы написали
Огірок та Помідорчик• 10 апреля в 14:16
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Все должны выехать?
Лукава_Кiшка• 10 апреля в 14:17
Ответ дляЗакусенец
ваше кривляння ні до чого!
Країни з військовою підготовкою :
США: Поширена програма JROTC (Junior Reserve Officers´ Training Corps) у середніх школах, яка є добровільною.
Польща: Активно розвиває військово-прикладні класи (certyfikowane piony wojskowe) у школах, особливо на тлі безпекових викликів.
Україна: Забезпечує допризовну підготовку юнаків, функціонують військові ліцеї.
Великобританія: Має систему об´єднаних кадетських сил (Combined Cadet Force) у багатьох школах.
Південна Корея, Японія, Китай: Традиційно включають елементи військової дисципліни або таборів.
Країни Європи (наприклад, Німеччина): Зазвичай це соціально-військові програми або співпраця з молодіжними організаціями.
Країни з військовою підготовкою :
Значит надо выезжать в нормальные страны, а не в эти.
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Эти знания пригодятся.
Проще кинуть к чертям такую страну. Мне одной войны с головой хватает. На следующую войну надо всем уехать из страны и воевать ядерным оружием только
Огірок та Помідорчик• 10 апреля в 14:19
Ответ дляГоворилка
Ну если всем надо уехать… то проще сейчас подписать все условия что хочет раша.
Карусель-весель
• 10 апреля в 14:20
Ответ дляГоворилка
А оно есть в Украине?
Лукава_Кiшка• 10 апреля в 14:21
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Это надо было делать ещё до 2022, но потужнику это не выгодно.
Красавишна-Улыбавишна• 10 апреля в 14:22
Сперва Ленка своих отдаст на полигон, а потом я подумаю. Мне срать на нелигитимного и его недозаконы.. Мои дети не будут туда ходить.
Лукава_Кiшка• 10 апреля в 14:24
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Ненависти к кому?
Ну есть вариант быть как белорусь.
А это плохой вариант ? Прекрасный. У них все отлично.
Лиса Патрикевна• 10 апреля в 14:45
Ответ дляПасти Ла
Перегнали уже.
Рожайтретьего• 10 апреля в 14:45
Ответ дляФруктЕщеТот
+1000000
Сиреневенькая• 10 апреля в 15:00
Ответ дляЛінива, не каюсь
так он сегодня подписан президентом. Но лучше уж в школах. Хотя пропаганду в любом виде я не приемлю. А она там тоже будет
Огірок та Помідорчик• 10 апреля в 15:11
Ответ дляЛукава_Кiшка
Я где то давала оценку этому варианту?