Воленс-неволенс• 20 ноября 2014
У ребенка начинается насморк. Чем лечить?
Что вы делаете, когда только начинается простуда?
Пургену мне• 20 ноября 2014
Нам врач назначила но-соль промывать и Назовероном 6-8 раз в день капать.
Теперь вот промываем и капаем Виброцил.
Мишка-шалунишка• 20 ноября 2014
Если насморк не лечить - он сам походить через 2 недели.
Если насморк лечить - он проходит только через 2 недели.
А смысл лечить тогда?...
Себе лучше упокоитеьное купите, чтобы спокойно пережить этот период))
А смысл лечить тогда?...
ША все! я пришла• 20 ноября 2014
Як тільки починається простуда застосовую Су-Джок. Якщо Вас цікавить, що це подивіться на ютюбі ролики. А тепер про те, що роблю конкретно. На великому пальці лівої руки прогріваю моксами точку відповідності носа. На ніч наклеюю на кожен пальчик на пучечку перцевий пластирь і закріплюю поверх пластирем мікропор. В разі якщо не має мокс можна просто пластир на ніч на точки відповідності носа теж допомагає. Разом з цим промиваю аквамарісом. Нам допомагає набагато краще, аніж дорогі ліки. Раніше тратила тисячі грн. щоб вилікуватись, останній раз 7 грн на перцевий пластирь і все. Вилікувались за тиждень, при тому що за два роки кожен елементарний нежить переростав в жахливі хвороби і лікувалися по декілька місяців.
Я люблю транзисторы• 20 ноября 2014
Ответ дляША все! я пришла
Очень интересно! А как вы ’боретесь’ с кашлями (бронхит, трахеит)?
220В• 20 ноября 2014
Ответ дляМишка-шалунишка
А смысл лечить тогда?...
Насморк надо лечить, в большинстве случаев он конечно же пройдет сам, а может и в отит перейти
ША все! я пришла• 20 ноября 2014
Від кашлю на точки відповідності клеється лавровий лист, або малюється зеленим водним маркером на руці дитини лавровий листок. Але звичайно тут потрібно дивитися на стан дитини. Якщо в неї дуже сильний кашель (буває аж до рвоти), я не можу надіятися на один су-джок. Але якщо стан не дость тяжкий і правильно все зробити, то допомагає без всяких ліків.