Бесбардак• 24 ноября 2014
Як ви готуєте моркву по- корейськи?
розкажіть про свій провірений рецепт
Быстровочка• 24 ноября 2014
тру на терку добавляю сіль сахар переминаю руками даю моркві пустити сік, потім добавляю приправу для корейки,потім видавлюю часник і заливаю гарячою соняшниковою олією(нагріваю її на сковорідці) сок лимона по вкусу і перець.,охолоджую і складаю в судочок.пропорцій не маю роблю все на смак.
Бесбардак
• 24 ноября 2014
Ответ дляБыстровочка
якщо я влила не гарячої олії, є шанс спасти?
Стриптизерка• 24 ноября 2014
Как делать корейскую морковку на 1.35 мин. Готовьте с удовольствием. Легендарный Bapi-850.
https://