Повелительница лампочек• 25 ноября 2014
Некст. Співробітники ПриватБанку, які в декретній відпустці...
ви якимось чином код від Нексту отримали? поділіться інформацією чи це можливо взагалі?
Повелительница лампочек
• 25 ноября 2014
Ответ дляЧебураха с перцем
Как же вы своим кодом надоели!!!!
а ви пройти не можете?!!
Повелительница лампочек
• 25 ноября 2014
Ответ дляПАЦАНКА О
100%
нащо зайшли сюди і витрачаєте мвій дорогоцінний час як вам набридло?
Нифига_ни_ни• 25 ноября 2014
20-вопрос за день!!!!! Потом спрашивают -’Как прожить на зарплату 1000грн или потратила все деньги с кредитки!’
Во всём виноват НЕКСТ!
Повелительница лампочек
• 25 ноября 2014
Ответ дляНифига_ни_ни
Во всём виноват НЕКСТ!
от до чого це ви? ви тут цілий день і може все знаєте? дайте відповідь, а не несіть дурню... нема що сказати пройдіть...
ПриватБанк• 25 ноября 2014
Шановний Клієнт, добрий вечір!
Дякуємо Вам за звернення!
Дозвольте, будь ласка, нам вирішити виниклі питання. Повідомте на help@pb.ua опис ситуації і Ваші контактні дані, вказавши посилання на відкликання. Заздалегідь дякуємо Вам за зворотній зв´язок!
З повагою, ПриватБанк.
Дякуємо Вам за звернення!
З повагою, ПриватБанк.