майстрині і майстри! хочу спробувати створити благодійну ініціативу на допомогу вимушеним переселенцям.
поки шукаю, хто готовий долучитися.
суть ініціативи полягає у стимулюванні грошових переказів на рахунки благодійних волонтерських організацій, які допомагають вимушеним переселенцям.
люди переказуватимуть гроші, а за це отримуватимуть від нас handmade подарунки.
багато не треба -
якщо ви вмієте робити гарні речі своїми руками і можете пожертвувати кілька з них на добре діло - пишіть на abetterworldishandmade@gmail.com
дякую за увагу!
поки шукаю, хто готовий долучитися.
багато не треба -
дякую за увагу!
OlyaKaftan• 27 ноября 2014
лучше адресная помощь, так как не понятно дойдут ли деньги с этих фондов, а почему только переселенцам, а как же солдаты в ато?
Ответ дляOlyaKaftan
Оля, думаю, що фотокопія квитанції про переказ є достатньо надійним способом перевірити чи дійдуть гроші
щодо ’чому переселенцям’ то моя відповідь - а чому ні? хто схоче допомогти солдатам, допоможе солдатам. а я хочу допомогти цивільним