Цветов Мне срочно• 30 ноября 2014
Підкажіть чи можливо обміняти мастику на книги?;-)
Всім привіт!У мене таке питання чи нормально з моєї сторони буде пропонувати обмін мастики на книги б/у?Смішне питання))Просто купила мастики 5 кг і стоїть в холодильнику без діла.І я на 100 увірена що так і далі буде стояти,з трьома дітками якось не до неї,а то почитати хочеться.От і надумала запропонувати тим хто випічкою займається.Це не буде наглістю з моєї сторони?Дякую за Вашу увагу!)))
Цветов Мне срочно
• 30 ноября 2014
Кольори білий,червоний,чорний,жовтий і фіолетовий.Виробник Polen,Турція.Закарпаття.але я можу вислати НП.