Мамулька• 02 декабря 2014
Дівчатка я в розпачі!
Короче,сидячи в декреті вже давно думаю відкрити невеличкий магазинчик дитячого одягу(напр.одяг з Америки і т.д)так як сама оренду на потяну то шукаю собі субарендаторів щоб до когось стати ну і продавцем "ділитись", як кажуть.
Сьогодні зайшла в наш ТЦ, який знаходиться в 10метрів від мене і бачу що у відділенні окулярів звільняється якраз невеличке місце. Я відразу туди-питатися,а вони його звільнили для дядька який буде телефони ремонтувати.А місце ну просто "загляденье" всі повз нього проходять і на видному місці.
Скажіть, що зараз телефони вигідніше купити нові аніж нести на ремонт,і цей дядько довго там не пробуде.
Оцененная• 02 декабря 2014
звичайно-краще поремонтувати хороший ніж купувати г...! до того ж у людей грошей обмаль ’яблука’ купувати!
Хорошенькая• 02 декабря 2014
Да ТЦ по-барабану что там будет, главное чтоб за аренду платили. Просто этот дядька Вас опередил
Берегу и стерегу• 02 декабря 2014
Почекайте кращих часів. Сама продаю речі з Америки, вже й ціни по курсу 8, а продаж немає, а вклала не одну тисячу доларів(((
Банан-барабан• 02 декабря 2014
вообще то сейчас бизнес типо ашего - наоборот люди закріают, а не открівют
Мамулька
• 02 декабря 2014
Ответ дляБерегу и стерегу
продаєте в магазині чи тільки в інеті?
они за ремонт телефона такие деньги дерут, что к ним мало кто обращается. новый покупают. еще и повысили наверное, из-за курса свои услуги.
если там будет только ремонт телефонов - то долго не задержиться. вот ремонт обуви сейчас - самое то бизнес. сапог по 2500 не накупишься