Доброго дня!Я мама в декреті,часто купую речі для своїх діток на kidstaffi Давно хотіла спробувати і сама організувати сп дитячого одягу,ну от нарешті вирішила спробувати.Можливо хтось може щось запропонувати?Пишіть anyamatviyk@mail.ru.Дякую.
Аноним• 13 февраля 2013
прикольно)) сейчас вам на почту фигни всякой наприсылают... вы действительно думаете что так вот просто найти хорошего поставщика?