Нежная Лапка• 03 декабря 2014
Заробіток в декреті
Всі молоді мамочки в декреті хочуть підзаробити і я не виключення. Пробувала себе в інтернет-торгівлі. Заробіток не відповідав купі затраченого часу, ну і звичайно треба оформлятись в податковій, щоб не було проблем. Так як мені цього не потрібно, закинула це діло. Зараз займаюсь ось чим. Купую по СП заготовки для блузок (вишиванки) або тканину, вишиваю і продаю. Заробіток нормальний. За місяць можна вишити 2 блузочки і заробити 2000-2500. Можна і бльше, якщо ставити вище ціну, але тоді доше буде продаватись Вишивала раніше в обідній час і коли малеча лягала спати. Зараз дитина в садочку і простіше. Може комусь згодиться така ідея. Кошти звичайно не величезні, але як + до сімейного бюджету - непогано. Може в когось є ще якісь ідеї - пропонуйте, буду вдячна
КонФФетОшка• 03 декабря 2014
Ответ дляНежная Лапка
приблизно 700 -800 грн, бісерна.
Дорого...,а саму сорочку не сшиту і схему для бісера можна купити? Так шоб самому вишити?
Нежная Лапка
• 03 декабря 2014
Ответ дляКонФФетОшка
Можна купити заготовку ( розкроєна тканина з нанесеним малюнком) і бісер. Можна тканину і схему. Як вам зручніше. Тільки я це не продаю , сама купую
КонФФетОшка• 03 декабря 2014
Ответ дляНежная Лапка
а де купити можна не підскажите?
Нежная Лапка
• 03 декабря 2014
Ответ дляКонФФетОшка
а де купити можна не підскажите?
габардин дешевший і він не мнеться, але я беру домотканне полотно (біле, сіре) воно натуральне, приємне до тіла
КонФФетОшка• 03 декабря 2014
Ответ дляНежная Лапка
а можна приєднатись до того СП на якому ви берете?
Нежная Лапка
• 03 декабря 2014
Ответ дляКонФФетОшка
Ви звертайтесь до організаторів, по тих ссилках. Я беру завжди різних виробників. Можете глянути наявність в якомусь інтернет магазині
КонФФетОшка• 03 декабря 2014
Ответ дляНежная Лапка
Дякую!