Нежная Лапка• 03 декабря 2014

Заробіток в декреті

Всі молоді мамочки в декреті хочуть підзаробити і я не виключення. Пробувала себе в інтернет-торгівлі. Заробіток не відповідав купі затраченого часу, ну і звичайно треба оформлятись в податковій, щоб не було проблем. Так як мені цього не потрібно, закинула це діло. Зараз займаюсь ось чим. Купую по СП заготовки для блузок (вишиванки) або тканину, вишиваю і продаю. Заробіток нормальний. За місяць можна вишити 2 блузочки і заробити 2000-2500. Можна і бльше, якщо ставити вище ціну, але тоді доше буде продаватись Вишивала раніше в обідній час і коли малеча лягала спати. Зараз дитина в садочку і простіше. Може комусь згодиться така ідея. Кошти звичайно не величезні, але як + до сімейного бюджету - непогано. Може в когось є ще якісь ідеї - пропонуйте, буду вдячна
КонФФетОшка• 03 декабря 2014
Ответ дляНежная Лапка
приблизно 700 -800 грн, бісерна.
Дорого...,а саму сорочку не сшиту і схему для бісера можна купити? Так шоб самому вишити?
автор Нежная Лапка • 03 декабря 2014
Ответ дляКонФФетОшка
Можна купити заготовку ( розкроєна тканина з нанесеним малюнком) і бісер. Можна тканину і схему. Як вам зручніше. Тільки я це не продаю , сама купую
КонФФетОшка• 03 декабря 2014
Ответ дляНежная Лапка
а де купити можна не підскажите?
автор Нежная Лапка • 03 декабря 2014
http://ok.ru/vishivamov http://ok.ru/profile/562140609765/album/5665611696... Багато є продавців в соц мережах Треба шукати де дешевше
автор Нежная Лапка • 03 декабря 2014
Ответ дляКонФФетОшка
а де купити можна не підскажите?
габардин дешевший і він не мнеться, але я беру домотканне полотно (біле, сіре) воно натуральне, приємне до тіла
КонФФетОшка• 03 декабря 2014
Ответ дляНежная Лапка
а можна приєднатись до того СП на якому ви берете?
автор Нежная Лапка • 03 декабря 2014
Ответ дляКонФФетОшка
Ви звертайтесь до організаторів, по тих ссилках. Я беру завжди різних виробників. Можете глянути наявність в якомусь інтернет магазині
КонФФетОшка• 03 декабря 2014
Ответ дляНежная Лапка
Дякую!
Ляленочка• 05 декабря 2014
Здравствуйте. Скажите, пробовали ли Вы вышивать чехлы для мобильных или обложку на паспорт? Как Вам такая идея? Давайте пообщаемся lyashenko-lena@mail.ru . Заранее благодарна.