Перемелица• 08 декабря 2014
Питання до стоматолога
Доброго дня. Підкажіть: у дитини (10,5 років)видалили нерви в кутньому зубі, поставити тимчасову,але знесло щоку і мусили її вийняти,поки не зійшло. Тоді через тиждень знову поставили тимчасову пломбу, але коли прийшли ставити постійну,на зубові був флюс(як горошина) і лікар сказав на видалення. Поки ми морально готувались йти видаляти(та ще і вихідні випали), то флюс прорвало і біля зуба чисто.
Чи варто йти видаляти(все-таки ще 2 роки зуб міг би служити),коли біля зуба чисто? Можливо хай стоїть собі тимчасова пломба, поки стоїть?
Та легко!• 08 декабря 2014
Ответ дляТра Ля Ля
После флюса зуб молочный удаляют
не всегда. если нет обострений, можно оставить до смены. только пломбу поставить всё же постоянную - временная не обеспечивает греметизм.