Леди Г• 13 декабря 2014
Дівчатка, допоможіть! Серце розривається, аж все болить. Я не знаю що робити!!!
От сиджу мене аж трясе, ридаю. не знаю. що робити((( Просто здається ніби весь мій світ провалився кудись в глибоку прірву. І що робити я не знаю! Я така ситуація! Зустрічаємось з хлопцем вже 4,5 роки. До того нізким серйозних стосунків не мала, так з 2-3-ма гуляла чай-квіти-цукерки, і зовсім нічого серйозного(поцілунок і все). Коли зявився мій теперішній, який почав за мною так заглядати(познайомились на роботі...він був друг мого шефа...а тут почав часто ходити і якось запрошувати на кафу). Я не погоджувалась деякий час, бо от буває так, як тільки його побачила, то для мене була все, я зрозуміла, якщо я з ним піду хоч раз на каву і це не продовжиться, то я просто здурію. Якось зразу відчула, що то моя людина, і або на все життя, або й варто й починати, щоб потім не було дуже боляче. От так з тої першої чашки кави ми понині разом. За чотири роки ми жодного разу не розходились, ні, звичайно сварились, сперечались, але ніколи не було плану: "Все розходимось!" і навіть не було такого, щоб на тиждень не говорити чи навіть на один день. Всі друзі знайомі, робичі вважали нас ідеальною парою, що от всі такі вже сто раз порозходились, а по нас видно. що то не на рік і не на два. Я вам просто не можу передати, як я його люблю. Я все на світі віддам за нього! Навіть, якщо всі б від нього відвернулись, я б була за нього і відбивала атаки собою. Рік тому купили квартиру, робимо ремонт. Я стараюсь працюю на 2х роботах ще й + продаю на кідстафі. щоб допомогти йому з ремонтом і щоб не було такого, там просити гроші чи ще. До такого я не звикла, з 15 років вчуся і працюю сама на себе, ще й допомагаю мамі. Все в нас гараз, але з одним були ну я не скажу, що проблеми, для мене це не проблеми, я люблю його і хочу але по своєму. Секс у нас ясно не регулярний, так як не живемо разом. Якщо літо( то ви розумієте. що може бути частіше. То поїхали на природу то в карпати то в машині і т.д) а от зима, то ясно не виходить так часто. Коли ще не було робітників на квартирі, то могли там)) Але останнім часом, так десь пів року я помітила,що він вже не цілує мене, не обіймає, не хоче так часто бачитись зсилаючись на те. що я після роботи маю відпочивати. Я теж думала, ну в нас ремонт, він вдень допомагає робітникам возить матеріали і т.д то теж не має сили ввечері кудись їхати. Бачились тільки на вихідних,хоч я просила бачитись і в будні. Сьогодні були в гостях у друга, а той типу "ой чого ти такий сьогодні злий. Певно чогось у вас давно не було(ну десь 2 тижні) І типу почалсь. що треба регулятно і т.д" Я не люблю таких розмов в компанії, то ж моє, чого це обговорювати. І потім він до вечора на мене майже не реагував, хоч я намагалась як могла поцілувати, щось гарне сказати і т.д Ввечері попросила не ображатись, що наше то наше і т.д І тут прорвало дамбу...він мені заявив, що типу невідомо чи мене захоче через пів року коли ми переїдемо в наш дім, що він мене вже не хоче, що в нього на мене..вибачти скоро вставати не буде, що я його не цікавлю як дівчина. Я вважаю,що якщо ти любиш людину то вона тебе повністю цікавить і т.д І тут він мені говорить, що йому не хочеться мене ні цілувати, ні обнімати, ні гуляти зі мною як з дівчиною. Що він мене не цікавить, бо я не лізу до нього, значить він мене не цікавить. Для мене немає поняття цікавть як чоловік чи любиш. Для мене то 2 в 1, якщо б я його не любила і він не цікавив мене, як чоловік, як б вибачте на слові ніколи б з ним не спала, я б з ним не було взагалі. А він мені тут таке видає! Так, я дійсно соромлюся, мені важко першій приставати, але це не означає що я не хочу і т.д Потім говорить він мені. що незнає чи є сенс нам одружуватись, якщо я його й далі не цікавитиму як дівчина, якщо я взагалі зовсім перестану його цікавити в тому плані і т.д Я кажу. що тоді ти мене взагалі не любиш і я тобі не потрібна, так і признайся. А він каже, типу ні просто ти мене перестаєш цікавити як дівчина. Ми можемо одружитись, але мені тоді доведеься заводити коханку чи що. Я не розумію, як може казати так людина, як що любить, просто любить. Мені так боляче, що здаєься що зараз всередині все розірветься. Я думала, що мене люблять, що я потрібна, що хочуть мене бачити. я вважала людину як хлопця, як чоловіка, як брата, як тата, як все на світі для мене. І тут він мені ще каже, що "Але я ж не кажу тобі, що ми розходимось!". Що мені робити я просто не представляю! Таке враження, що мені заживо ріжуть серце... коли з бухти барахти на тебе от таке падає. Що тепер думати, чи людина дійсно може мене любити і казати такі речі? Та я останнім часом почала бути трохи придирливою, можливо істеричною. бо привертала увагу. Я так люблю його, я просто не представляю біля себе нікого, я не можу пережити таких слів. Що мені робити?
Подумывающая• 13 декабря 2014
Зустрічаємось з хлопцем вже 4,5 роки.
короче автор, ваши отношения себя изжили, я всего не осилила,честно скажу. Но судя по всему он остыл.
Анонимба• 13 декабря 2014
Ответ дляКудряшка Сью
Кто все осилил, расскажите, плиз, о чем там вкратце
почитала по диагонали и вроде она ему не дает, а он сказал, что тогда нафиг мне на тебе жениться
УлыбАчка• 13 декабря 2014
нечего читать.разве єто много? мне кажеться,у него другая. а как єто ві купили квартиру если не расписани?на кого записали?
Замыленная• 13 декабря 2014
Я прочитала всё. Моё мнение - у него кто-то есть..но с вами ему удобно...
На границе• 13 декабря 2014
Не поняла.Купили квартиру,а свадьба ещё даже и не в планах?
А на кого оформлена квартира?
Похоже,вас уже сливают...
А на кого оформлена квартира?
Похоже,вас уже сливают...
Уточка• 13 декабря 2014
Ответ дляАнонимба
Неа, он сам не хочет, устает бедненький.
Соседушка• 13 декабря 2014
Ответ дляЗамыленная
+1000
Лапка• 13 декабря 2014
вы внешне не изменились с момента знакомства, извините, вес лишний не набрали? чем вы можете не привлекать его?
Ируся-пуся• 13 декабря 2014
Ответ дляПодумывающая
Зустрічаємось з хлопцем вже 4,5 роки.
точно
Нагажу и сбегу• 13 декабря 2014
сам избегает Вас - делайте выводы, просто пока он не решается на разрыв, но раз начались такие разговоры, значит думает об этом...
Подумывающая• 13 декабря 2014
Секс у нас ясно не регулярний, так як не живемо разом.
ппц 4.5 года вместе, год назад купили квартиру и не живете вместе?
Анонимба• 13 декабря 2014
Ответ дляУточка
не угадала, блин
Перловая Кашка• 13 декабря 2014
АВтор,квартира на него оформлена?? если да - вас слили, увы. у него другая.
Мания-Величия• 13 декабря 2014
он уже незнает как от Вас отделаться, автор. 4,5 года-как для меня-это уже слишком для встречаний. Если мужчина хотел бы быть с Вами-то были бы Вы уже женаты. Любовь прошла у него. Забывайте его и начинайте новую жизнь и новые отношения. И кстати мой Вам совет-пошлите его на х... первая.
Вечно недо...• 13 декабря 2014
Я всё прочитала и сразу же подумала, что у него кто-то есть, просто он в той другой ещё не уверен, что ли...
Перловая Кашка• 13 декабря 2014
Ответ дляВечно недо...
просто пока жить негде,ремонт не доделан - автор зараза плохо работает, всего лишь на двух работах и на кс торгует!
Нагажу и сбегу• 13 декабря 2014
Ответ дляНе куру
та ну, я с мужем 8,5 лет встречалась
Ответ дляНе куру
присодинюсь,очень на это похоже
Перловая Кашка• 13 декабря 2014
Ответ дляЦарь-Матушка
Да ну нах...Не дочитала...
читайте комменты - по ним все понятно)
я смогла дочитать, сама удивилась, но можно было изложить все это и в паре предложений.